DADU CAR TRADING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Fieni, Oraș Fieni, înmatriculată la 6 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- DADU CAR TRADING S.R.L.
- CUI
- 44058225
- Nr. înmatriculare
- J15/550/2021
- EUID
- ROONRC.J15/550/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- FIREȚELOR, nr. 2, Loc. Fieni, Oraș Fieni, Dâmbovița
- Localitate
- Loc. Fieni, Oraș Fieni, Dâmbovița
- Cod poștal
- 135100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LUNGU IULIAN-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Dâmbovița; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 91.240 lei | 2.692 lei | — | 310.953 lei | 359.963 lei | -49.010 lei |
| 2023 | 98.510 lei | -26.673 lei | — | 203.493 lei | 255.195 lei | -51.702 lei |
| 2022 | 56.139 lei | -21.895 lei | — | 106.809 lei | 131.838 lei | -25.029 lei |
| 2021 | 26.723 lei | -3.334 lei | — | 82.681 lei | 85.815 lei | -3.134 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 91.240 lei
- Venituri totale
- 91.240 lei
- Cheltuieli totale
- 88.027 lei
- Profit brut
- 3.213 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.692 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 310.953 lei
- Stocuri
- 198.498 lei
- Creanțe
- 108.575 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.880 lei
- Datorii
- 359.963 lei
- Capitaluri
- -49.010 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.510 lei
- Venituri totale
- 98.510 lei
- Cheltuieli totale
- 125.183 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.673 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.673 lei
- Active imobilizate
- 1.015 lei
- Active circulante
- 202.478 lei
- Stocuri
- 198.498 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.980 lei
- Datorii
- 255.195 lei
- Capitaluri
- -51.702 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.139 lei
- Venituri totale
- 56.139 lei
- Cheltuieli totale
- 76.350 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.211 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.895 lei
- Active imobilizate
- 7.108 lei
- Active circulante
- 99.701 lei
- Stocuri
- 81.479 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 18.222 lei
- Datorii
- 131.838 lei
- Capitaluri
- -25.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.723 lei
- Venituri totale
- 27.957 lei
- Cheltuieli totale
- 30.489 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.532 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.334 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 82.681 lei
- Stocuri
- 33.382 lei
- Creanțe
- 33.326 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.973 lei
- Datorii
- 85.815 lei
- Capitaluri
- -3.134 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului