DACO TRADE CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 15 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- DACO TRADE CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 40983988
- Nr. înmatriculare
- J12/1648/2019
- EUID
- ROONRC.J12/1648/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 46, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400225
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BURSACÓVSCHI ALA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 162 din 208 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7490, județul Cluj, peste 23% dintre firmele clasei. Locul 34.737 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 81%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.146 lei | -114.892 lei | 1 | 488.591 lei | 606.874 lei | -118.283 lei |
| 2024 | 209.228 lei | -16.431 lei | 1 | 590.775 lei | 597.728 lei | -6.953 lei |
| 2023 | 230.000 lei | 6.753 lei | 2 | 711.815 lei | 702.337 lei | 9.478 lei |
| 2022 | 157.348 lei | 26.011 lei | 1 | 700.938 lei | 675.607 lei | 25.331 lei |
| 2021 | 2.184.464 lei | 352.073 lei | 1 | 1.159.851 lei | 868.817 lei | 294.453 lei |
| 2020 | 715.905 lei | -45.630 lei | 1 | 517.344 lei | 572.850 lei | -55.506 lei |
| 2019 | 220.701 lei | -10.076 lei | 1 | 66.544 lei | 76.420 lei | -9.876 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.146 lei
- Venituri totale
- 50.284 lei
- Cheltuieli totale
- 165.176 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 114.892 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 114.892 lei
- Active imobilizate
- 140.243 lei
- Active circulante
- 348.348 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 337.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.863 lei
- Datorii
- 606.874 lei
- Capitaluri
- -118.283 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 209.228 lei
- Venituri totale
- 209.335 lei
- Cheltuieli totale
- 223.673 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.338 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.431 lei
- Active imobilizate
- 183.202 lei
- Active circulante
- 407.573 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 388.333 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.240 lei
- Datorii
- 597.728 lei
- Capitaluri
- -6.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 230.000 lei
- Venituri totale
- 230.586 lei
- Cheltuieli totale
- 221.805 lei
- Profit brut
- 8.781 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.753 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 250.748 lei
- Active circulante
- 461.067 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 397.435 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.632 lei
- Datorii
- 702.337 lei
- Capitaluri
- 9.478 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 157.348 lei
- Venituri totale
- 157.261 lei
- Cheltuieli totale
- 129.570 lei
- Profit brut
- 27.691 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.011 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.265 lei
- Active circulante
- 672.673 lei
- Stocuri
- 1.311 lei
- Creanțe
- 531.667 lei
- Casa și conturi la bănci
- 139.695 lei
- Datorii
- 675.607 lei
- Capitaluri
- 25.331 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.184.464 lei
- Venituri totale
- 2.185.013 lei
- Cheltuieli totale
- 1.813.056 lei
- Profit brut
- 371.957 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 352.073 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.381 lei
- Active circulante
- 1.157.470 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 948.713 lei
- Casa și conturi la bănci
- 208.757 lei
- Datorii
- 868.817 lei
- Capitaluri
- 294.453 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 715.905 lei
- Venituri totale
- 715.905 lei
- Cheltuieli totale
- 754.736 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 38.831 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.630 lei
- Active imobilizate
- 388 lei
- Active circulante
- 516.956 lei
- Stocuri
- 141.828 lei
- Creanțe
- 123.776 lei
- Casa și conturi la bănci
- 251.352 lei
- Datorii
- 572.850 lei
- Capitaluri
- -55.506 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 220.701 lei
- Venituri totale
- 220.701 lei
- Cheltuieli totale
- 226.295 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.594 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.076 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 66.544 lei
- Stocuri
- 257 lei
- Creanțe
- 7.951 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.336 lei
- Datorii
- 76.420 lei
- Capitaluri
- -9.876 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului