DACAT MOTOR OIL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Românești, Comuna Bărcănești, înmatriculată la 12 octombrie 2010.
Identitate
- Denumire legală
- DACAT MOTOR OIL SRL
- CUI
- 27503632
- Nr. înmatriculare
- J29/1255/2010
- EUID
- ROONRC.J29/1255/2010
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 octombrie 2010
Sediu social
- Adresă
- nr. 2, construcția C5, Sat Românești, Comuna Bărcănești, Prahova
- Localitate
- Sat Românești, Comuna Bărcănești, Prahova
- Cod poștal
- 107058
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.10.2010
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUREŞAN CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Prahova.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 1.098.604 lei | 964.333 lei | 134.271 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 1.098.604 lei | 964.333 lei | 134.271 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 1.098.604 lei | 964.333 lei | 134.271 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 1.098.604 lei | 964.333 lei | 134.271 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 1.098.604 lei | 964.333 lei | 134.271 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 1.098.604 lei | 964.333 lei | 134.271 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 1.098.604 lei | 964.333 lei | 134.271 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 1.098.604 lei | 964.333 lei | 134.271 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 1.152.436 lei | 1.018.165 lei | 134.271 lei |
| 2015 | — | -63 lei | — | 1.190.607 lei | 1.056.336 lei | 134.271 lei |
| 2014 | 25.618 lei | -13.527 lei | 0 | 1.190.681 lei | 1.056.347 lei | 134.334 lei |
| 2013 | 723.122 lei | 166.815 lei | — | 628.673 lei | 488.649 lei | 140.024 lei |
| 2012 | 365.035 lei | -31.476 lei | 2 | 162.506 lei | 189.111 lei | -26.605 lei |
| 2011 | 117.986 lei | 6.131 lei | 1 | 59.598 lei | 54.728 lei | 4.870 lei |
| 2010 | — | -1.398 lei | — | 802 lei | 2.000 lei | -1.198 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.098.604 lei
- Stocuri
- 285.869 lei
- Creanțe
- 159.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 652.955 lei
- Datorii
- 964.333 lei
- Capitaluri
- 134.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.098.604 lei
- Stocuri
- 285.869 lei
- Creanțe
- 159.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 652.955 lei
- Datorii
- 964.333 lei
- Capitaluri
- 134.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.098.604 lei
- Stocuri
- 285.869 lei
- Creanțe
- 159.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 652.955 lei
- Datorii
- 964.333 lei
- Capitaluri
- 134.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.098.604 lei
- Stocuri
- 285.869 lei
- Creanțe
- 159.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 652.955 lei
- Datorii
- 964.333 lei
- Capitaluri
- 134.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.098.604 lei
- Stocuri
- 285.869 lei
- Creanțe
- 159.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 652.955 lei
- Datorii
- 964.333 lei
- Capitaluri
- 134.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.098.604 lei
- Stocuri
- 285.869 lei
- Creanțe
- 159.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 652.955 lei
- Datorii
- 964.333 lei
- Capitaluri
- 134.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.098.604 lei
- Stocuri
- 285.869 lei
- Creanțe
- 159.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 652.955 lei
- Datorii
- 964.333 lei
- Capitaluri
- 134.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.098.604 lei
- Stocuri
- 285.869 lei
- Creanțe
- 159.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 652.955 lei
- Datorii
- 964.333 lei
- Capitaluri
- 134.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.152.436 lei
- Stocuri
- 285.909 lei
- Creanțe
- 159.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 706.747 lei
- Datorii
- 1.018.165 lei
- Capitaluri
- 134.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 63 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 63 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 63 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.190.607 lei
- Stocuri
- 285.869 lei
- Creanțe
- 190.944 lei
- Casa și conturi la bănci
- 713.794 lei
- Datorii
- 1.056.336 lei
- Capitaluri
- 134.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 25.618 lei
- Venituri totale
- 25.618 lei
- Cheltuieli totale
- 39.145 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.527 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.527 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.190.681 lei
- Stocuri
- 285.869 lei
- Creanțe
- 190.940 lei
- Casa și conturi la bănci
- 713.872 lei
- Datorii
- 1.056.347 lei
- Capitaluri
- 134.334 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 723.122 lei
- Venituri totale
- 723.122 lei
- Cheltuieli totale
- 556.307 lei
- Profit brut
- 166.815 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 166.815 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.163 lei
- Active circulante
- 618.510 lei
- Stocuri
- 310.888 lei
- Creanțe
- 174.211 lei
- Casa și conturi la bănci
- 133.411 lei
- Datorii
- 488.649 lei
- Capitaluri
- 140.024 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 365.035 lei
- Venituri totale
- 393.307 lei
- Cheltuieli totale
- 423.764 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.457 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.476 lei
- Active imobilizate
- 14.519 lei
- Active circulante
- 147.987 lei
- Stocuri
- 29.966 lei
- Creanțe
- 117.059 lei
- Casa și conturi la bănci
- 962 lei
- Datorii
- 189.111 lei
- Capitaluri
- -26.605 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 117.986 lei
- Venituri totale
- 117.987 lei
- Cheltuieli totale
- 110.672 lei
- Profit brut
- 7.315 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.131 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 59.598 lei
- Stocuri
- 8.622 lei
- Creanțe
- 6.003 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.973 lei
- Datorii
- 54.728 lei
- Capitaluri
- 4.870 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 1.398 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 1.398 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 1.398 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 802 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 802 lei
- Datorii
- 2.000 lei
- Capitaluri
- -1.198 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 3812 · Colectarea deșeurilor periculoase (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.2)
- 4671 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.2)
- 4676 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
- 4677 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4931 · Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (4)
2012
- Înregistrare în scopuri de TVA
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
- Înmatriculare la registrul comerțului