DAAL PROJECT CLINIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 28 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- DAAL PROJECT CLINIC S.R.L.
- CUI
- 44202818
- Nr. înmatriculare
- J2021007805403
- EUID
- ROONRC.J2021007805403
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- APOLD, nr. 8, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 21709
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 5 ian)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 1 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VANGHELE ALINA-AURELIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -64.876 lei | 1 | 439.125 lei | 66.728 lei | 372.397 lei |
| 2024 | 655.760 lei | 437.628 lei | 1 | 469.649 lei | 32.376 lei | 437.273 lei |
| 2023 | 54.202 lei | -1.412 lei | 1 | 22.433 lei | 22.787 lei | -354 lei |
| 2022 | 225.554 lei | 142.816 lei | 1 | 203.831 lei | 60.773 lei | 143.058 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 65.052 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 65.052 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 64.876 lei
- Active imobilizate
- 410.795 lei
- Active circulante
- 28.330 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.714 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.616 lei
- Datorii
- 66.728 lei
- Capitaluri
- 372.397 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 655.760 lei
- Venituri totale
- 655.760 lei
- Cheltuieli totale
- 198.887 lei
- Profit brut
- 456.873 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 437.628 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 410.795 lei
- Active circulante
- 58.854 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.390 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.464 lei
- Datorii
- 32.376 lei
- Capitaluri
- 437.273 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.202 lei
- Venituri totale
- 54.202 lei
- Cheltuieli totale
- 55.072 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 870 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.412 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.433 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.074 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.359 lei
- Datorii
- 22.787 lei
- Capitaluri
- -354 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 225.554 lei
- Venituri totale
- 225.554 lei
- Cheltuieli totale
- 80.226 lei
- Profit brut
- 145.328 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 142.816 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 203.831 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 194.907 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.924 lei
- Datorii
- 60.773 lei
- Capitaluri
- 143.058 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului