D.N.B. PR & EVENTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Pantelimon, înmatriculată la 17 martie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- D.N.B. PR & EVENTS S.R.L.
- CUI
- 30148611
- Nr. înmatriculare
- J23/1346/2020
- EUID
- ROONRC.J23/1346/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 martie 2020
Sediu social
- Adresă
- VATRA DORNEI, nr. 6, CAMERA 1, Oraș Pantelimon, Ilfov
- Localitate
- Oraș Pantelimon, Ilfov
- Cod poștal
- 77145
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 22 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 17.03.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CHIRIŢĂ DIANA-FLORINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 54 din 90 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7810, județul Ilfov, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 29.477 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 91.499 lei | -82.106 lei | 1 | 20.187 lei | 44.898 lei | -24.711 lei |
| 2024 | 134.423 lei | -84.192 lei | 1 | 65.021 lei | 7.625 lei | 57.396 lei |
| 2023 | 164.896 lei | -38.869 lei | 1 | 151.811 lei | 10.223 lei | 141.588 lei |
| 2022 | 185.224 lei | 30.345 lei | 1 | 185.940 lei | 5.483 lei | 180.457 lei |
| 2021 | 168.203 lei | 58.461 lei | 1 | 156.572 lei | 6.460 lei | 150.112 lei |
| 2020 | 184.994 lei | 23.461 lei | 1 | 99.426 lei | 7.775 lei | 91.651 lei |
| 2019 | 158.112 lei | 19.375 lei | 1 | 74.141 lei | 5.951 lei | 68.190 lei |
| 2018 | 148.811 lei | -9.137 lei | 1 | 86.325 lei | 37.510 lei | 48.815 lei |
| 2017 | 123.123 lei | 3.151 lei | 1 | 84.601 lei | 26.649 lei | 57.952 lei |
| 2016 | 16.954 lei | -74.182 lei | 1 | 68.580 lei | 528 lei | 68.052 lei |
| 2015 | 35.608 lei | -9.771 lei | 1 | 152.976 lei | 10.742 lei | 142.234 lei |
| 2014 | 87.715 lei | 84.016 lei | 1 | 155.470 lei | 425 lei | 155.045 lei |
| 2013 | 28.035 lei | 15.755 lei | 1 | 75.004 lei | 3.138 lei | 71.866 lei |
| 2012 | 130.267 lei | 55.911 lei | 2 | 125.672 lei | 69.561 lei | 56.111 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 91.499 lei
- Venituri totale
- 91.499 lei
- Cheltuieli totale
- 172.690 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 81.191 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 82.106 lei
- Active imobilizate
- 9.054 lei
- Active circulante
- 11.133 lei
- Stocuri
- 605 lei
- Creanțe
- 8.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.528 lei
- Datorii
- 44.898 lei
- Capitaluri
- -24.711 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.423 lei
- Venituri totale
- 137.836 lei
- Cheltuieli totale
- 220.770 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 82.934 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 84.192 lei
- Active imobilizate
- 3.614 lei
- Active circulante
- 61.407 lei
- Stocuri
- 1.023 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 60.384 lei
- Datorii
- 7.625 lei
- Capitaluri
- 57.396 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 164.896 lei
- Venituri totale
- 166.520 lei
- Cheltuieli totale
- 204.109 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 37.589 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 38.869 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 151.811 lei
- Stocuri
- 3.104 lei
- Creanțe
- 87.899 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.808 lei
- Datorii
- 10.223 lei
- Capitaluri
- 141.588 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 185.224 lei
- Venituri totale
- 185.340 lei
- Cheltuieli totale
- 151.979 lei
- Profit brut
- 33.361 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.345 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 185.940 lei
- Stocuri
- 5.810 lei
- Creanțe
- 4.032 lei
- Casa și conturi la bănci
- 176.098 lei
- Datorii
- 5.483 lei
- Capitaluri
- 180.457 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.203 lei
- Venituri totale
- 168.776 lei
- Cheltuieli totale
- 106.391 lei
- Profit brut
- 62.385 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.461 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 156.572 lei
- Stocuri
- 18.856 lei
- Creanțe
- 2.629 lei
- Casa și conturi la bănci
- 135.087 lei
- Datorii
- 6.460 lei
- Capitaluri
- 150.112 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 184.994 lei
- Venituri totale
- 187.113 lei
- Cheltuieli totale
- 161.868 lei
- Profit brut
- 25.245 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.461 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 99.426 lei
- Stocuri
- 17.347 lei
- Creanțe
- 3.488 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.591 lei
- Datorii
- 7.775 lei
- Capitaluri
- 91.651 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 158.112 lei
- Venituri totale
- 158.612 lei
- Cheltuieli totale
- 137.651 lei
- Profit brut
- 20.961 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.375 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 74.141 lei
- Stocuri
- 10.510 lei
- Creanțe
- 14.147 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.484 lei
- Datorii
- 5.951 lei
- Capitaluri
- 68.190 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.811 lei
- Venituri totale
- 153.274 lei
- Cheltuieli totale
- 160.879 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.605 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.137 lei
- Active imobilizate
- 406 lei
- Active circulante
- 85.919 lei
- Stocuri
- 23.199 lei
- Creanțe
- 10.931 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.789 lei
- Datorii
- 37.510 lei
- Capitaluri
- 48.815 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 123.123 lei
- Venituri totale
- 123.125 lei
- Cheltuieli totale
- 118.496 lei
- Profit brut
- 4.629 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.151 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.381 lei
- Active circulante
- 83.220 lei
- Stocuri
- 31.433 lei
- Creanțe
- 26.051 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.736 lei
- Datorii
- 26.649 lei
- Capitaluri
- 57.952 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.954 lei
- Venituri totale
- 16.954 lei
- Cheltuieli totale
- 90.627 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 73.673 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 74.182 lei
- Active imobilizate
- 2.356 lei
- Active circulante
- 66.224 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.487 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.737 lei
- Datorii
- 528 lei
- Capitaluri
- 68.052 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.608 lei
- Venituri totale
- 35.608 lei
- Cheltuieli totale
- 44.443 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.835 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.771 lei
- Active imobilizate
- 469 lei
- Active circulante
- 152.507 lei
- Stocuri
- 44.722 lei
- Creanțe
- 28.599 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.186 lei
- Datorii
- 10.742 lei
- Capitaluri
- 142.234 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 87.715 lei
- Venituri totale
- 90.965 lei
- Cheltuieli totale
- 4.317 lei
- Profit brut
- 86.648 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 84.016 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.031 lei
- Active circulante
- 154.439 lei
- Stocuri
- 45.498 lei
- Creanțe
- 19.848 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89.093 lei
- Datorii
- 425 lei
- Capitaluri
- 155.045 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 28.035 lei
- Venituri totale
- 28.038 lei
- Cheltuieli totale
- 11.442 lei
- Profit brut
- 16.596 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.755 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.593 lei
- Active circulante
- 73.411 lei
- Stocuri
- 45.498 lei
- Creanțe
- 27.582 lei
- Casa și conturi la bănci
- 331 lei
- Datorii
- 3.138 lei
- Capitaluri
- 71.866 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 130.267 lei
- Venituri totale
- 130.275 lei
- Cheltuieli totale
- 70.456 lei
- Profit brut
- 59.819 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 55.911 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.155 lei
- Active circulante
- 123.517 lei
- Stocuri
- 34.416 lei
- Creanțe
- 17.236 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71.865 lei
- Datorii
- 69.561 lei
- Capitaluri
- 56.111 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Înmatriculare la registrul comerțului
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
Înregistrări mai vechi (3)
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012