D.I.SZ. HAMOR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Baraolt, Oraș Baraolt, înmatriculată la 23 martie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- D.I.SZ. HAMOR S.R.L.
- CUI
- 37260565
- Nr. înmatriculare
- J2017000099147
- EUID
- ROONRC.J2017000099147
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 martie 2017
Sediu social
- Adresă
- KOSSUTH LAJOS, nr. 1/B, et. 1, Loc. Baraolt, Oraș Baraolt, Covasna
- Localitate
- Loc. Baraolt, Oraș Baraolt, Covasna
- Cod poștal
- 525100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.03.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BARABÁS-DEÁK SZABINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 40 din 82 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Covasna, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 2.593 din 4.547 în tot județul, și locul 1.428 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 208.499 lei | -29.111 lei | 2 | 161.839 lei | 75.186 lei | 86.653 lei |
| 2024 | 224.703 lei | -31.863 lei | 1 | 146.277 lei | 30.513 lei | 115.764 lei |
| 2023 | 256.046 lei | 35.347 lei | 2 | 287.973 lei | 140.347 lei | 147.626 lei |
| 2022 | 235.479 lei | -60.939 lei | 3 | 216.354 lei | 104.074 lei | 112.280 lei |
| 2021 | 284.179 lei | 88.823 lei | 3 | 251.495 lei | 78.276 lei | 173.219 lei |
| 2020 | 279.443 lei | 14.290 lei | 3 | 317.571 lei | 122.719 lei | 194.852 lei |
| 2019 | 297.174 lei | 10.629 lei | 3 | 346.000 lei | 165.438 lei | 180.562 lei |
| 2018 | 119.647 lei | 170.860 lei | 3 | 342.769 lei | 173.036 lei | 169.733 lei |
| 2017 | 0 lei | -1.328 lei | — | 372 lei | 1.500 lei | -1.128 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 208.499 lei
- Venituri totale
- 208.499 lei
- Cheltuieli totale
- 235.525 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.026 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.111 lei
- Active imobilizate
- 126.789 lei
- Active circulante
- 35.050 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.028 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.022 lei
- Datorii
- 75.186 lei
- Capitaluri
- 86.653 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 224.703 lei
- Venituri totale
- 347.668 lei
- Cheltuieli totale
- 376.054 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.386 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.863 lei
- Active imobilizate
- 112.988 lei
- Active circulante
- 33.289 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.497 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.792 lei
- Datorii
- 30.513 lei
- Capitaluri
- 115.764 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 256.046 lei
- Venituri totale
- 329.669 lei
- Cheltuieli totale
- 291.025 lei
- Profit brut
- 38.644 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.347 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 278.067 lei
- Active circulante
- 9.906 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.861 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.045 lei
- Datorii
- 140.347 lei
- Capitaluri
- 147.626 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 235.479 lei
- Venituri totale
- 257.138 lei
- Cheltuieli totale
- 315.698 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 58.560 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 60.939 lei
- Active imobilizate
- 186.276 lei
- Active circulante
- 30.078 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.856 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.222 lei
- Datorii
- 104.074 lei
- Capitaluri
- 112.280 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 284.179 lei
- Venituri totale
- 351.777 lei
- Cheltuieli totale
- 259.436 lei
- Profit brut
- 92.341 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 88.823 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 233.811 lei
- Active circulante
- 17.684 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.139 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.545 lei
- Datorii
- 78.276 lei
- Capitaluri
- 173.219 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 279.443 lei
- Venituri totale
- 279.443 lei
- Cheltuieli totale
- 262.447 lei
- Profit brut
- 16.996 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.290 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 276.072 lei
- Active circulante
- 41.499 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.639 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.860 lei
- Datorii
- 122.719 lei
- Capitaluri
- 194.852 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.174 lei
- Venituri totale
- 297.174 lei
- Cheltuieli totale
- 283.573 lei
- Profit brut
- 13.601 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.629 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 338.391 lei
- Active circulante
- 7.609 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.409 lei
- Datorii
- 165.438 lei
- Capitaluri
- 180.562 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 119.647 lei
- Venituri totale
- 319.635 lei
- Cheltuieli totale
- 147.579 lei
- Profit brut
- 172.056 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 170.860 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 325.898 lei
- Active circulante
- 16.871 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 529 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.342 lei
- Datorii
- 173.036 lei
- Capitaluri
- 169.733 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.328 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.328 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.328 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 372 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 372 lei
- Datorii
- 1.500 lei
- Capitaluri
- -1.128 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului