D&D TICKETS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Milcovățu, Comuna Letca Nouă, înmatriculată la 13 martie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- D&D TICKETS SRL
- CUI
- 18782945
- Nr. înmatriculare
- J2008000223528
- EUID
- ROONRC.J2008000223528
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 martie 2008
Sediu social
- Adresă
- DN 61, NR.CADASTRAL 15, Sat Milcovățu, Comuna Letca Nouă, Giurgiu
- Localitate
- Sat Milcovățu, Comuna Letca Nouă, Giurgiu
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 22 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 13.03.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- DUMITRAŞCU IONEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 8 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0146, județul Giurgiu. Locul 220 din 6.482 în tot județul, și locul 1.061 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.775.502 lei | 1.034.848 lei | 3 | 16.229.505 lei | 8.040.031 lei | 7.471.560 lei |
| 2024 | 9.512.792 lei | 1.911.723 lei | 3 | 15.260.883 lei | 7.375.862 lei | 6.436.731 lei |
| 2023 | 9.485.742 lei | 624.036 lei | 3 | 18.585.611 lei | 12.417.685 lei | 4.525.009 lei |
| 2022 | 6.398.310 lei | 1.582.447 lei | 4 | 14.008.376 lei | 8.788.686 lei | 3.921.725 lei |
| 2021 | 8.693.827 lei | 1.691.590 lei | 3 | 9.339.637 lei | 5.893.832 lei | 2.339.278 lei |
| 2020 | 5.573.410 lei | 201.386 lei | 4 | 6.921.235 lei | 5.588.407 lei | 647.688 lei |
| 2019 | 3.139.068 lei | 48.881 lei | 5 | 8.298.593 lei | 7.028.279 lei | 446.302 lei |
| 2018 | 5.494.530 lei | 267.188 lei | 3 | 6.774.855 lei | 5.345.914 lei | 396.621 lei |
| 2017 | 3.174.423 lei | 66.132 lei | 3 | 5.592.884 lei | 4.222.840 lei | 129.433 lei |
| 2016 | 708.971 lei | 16.917 lei | 4 | 4.900.172 lei | 3.388.007 lei | 63.301 lei |
| 2015 | 861.531 lei | 46.376 lei | 4 | 4.886.729 lei | 3.113.809 lei | 46.384 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | 1 | 5.225.333 lei | 3.138.035 lei | 8 lei |
| 2013 | 0 lei | 321 lei | 1 | 4.489.506 lei | 2.277.333 lei | 8 lei |
| 2012 | 187.309 lei | 81.633 lei | 3 | 3.104.413 lei | 875.876 lei | 9 lei |
| 2011 | 318 lei | 321 lei | — | 48.452 lei | 130.397 lei | -81.945 lei |
| 2010 | — | -3.804 lei | — | 55.181 lei | 137.448 lei | -82.267 lei |
| 2009 | 797 lei | -30.641 lei | 1 | 66.880 lei | 134.120 lei | -67.240 lei |
| 2008 | — | -27.536 lei | 1 | 50.227 lei | 93.835 lei | -43.608 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.775.502 lei
- Venituri totale
- 6.609.721 lei
- Cheltuieli totale
- 5.437.948 lei
- Profit brut
- 1.171.773 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.034.848 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.896.730 lei
- Active circulante
- 6.332.775 lei
- Stocuri
- 3.017.903 lei
- Creanțe
- 3.235.450 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.422 lei
- Datorii
- 8.040.031 lei
- Capitaluri
- 7.471.560 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.512.792 lei
- Venituri totale
- 7.549.212 lei
- Cheltuieli totale
- 5.546.876 lei
- Profit brut
- 2.002.336 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.911.723 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.563.761 lei
- Active circulante
- 4.697.122 lei
- Stocuri
- 1.907.005 lei
- Creanțe
- 2.501.687 lei
- Casa și conturi la bănci
- 288.430 lei
- Datorii
- 7.375.862 lei
- Capitaluri
- 6.436.731 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.485.742 lei
- Venituri totale
- 8.109.657 lei
- Cheltuieli totale
- 7.370.721 lei
- Profit brut
- 738.936 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 624.036 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.300.054 lei
- Active circulante
- 8.285.557 lei
- Stocuri
- 5.553.025 lei
- Creanțe
- 2.235.897 lei
- Casa și conturi la bănci
- 496.635 lei
- Datorii
- 12.417.685 lei
- Capitaluri
- 4.525.009 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0129 · Cultivarea altor plante permanente (CAEN Rev.3)
- 0130 · Cultivarea plantelor pentru înmulțire (CAEN Rev.3)
- 0146 · Creșterea porcinelor (CAEN Rev.3)
- 0148 · Creșterea altor animale (CAEN Rev.3)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.3)
- 0163 · Activități după recoltare și pregătirea semințelor (CAEN Rev.3)
- 0322 · Acvacultura în ape dulci (CAEN Rev.3)
- 0330 · Activități anexe pescuitului și acvaculturii (CAEN Rev.3)
- 1041 · Fabricarea uleiurilor și grăsimilor (CAEN Rev.3)
- 1091 · Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă (CAEN Rev.3)
- 1626 · Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală (CAEN Rev.3)
- 1627 · Finisarea articolelor din lemn (CAEN Rev.3)
- 1628 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.3)
- 3511 · Producția de energie electrică din resurse neregenerabile (CAEN Rev.3)
- 3512 · Producția de energie electrică din resurse regenerabile (CAEN Rev.3)
- 3524 · Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4623 · Comerț cu ridicata al animalelor vii (CAEN Rev.3)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.3)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 37 activități autorizate în ordinea registrului.
Coduri anterioare (12 din 31)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase (Rev.2, recodificat în 0111, până la 2 sept)
- 0129 · Cultivarea altor plante permanente (Rev.2, recodificat în 0129, până la 2 sept)
- 0130 · Cultivarea plantelor pentru înmulțire (Rev.2, recodificat în 0130, până la 2 sept)
- 0146 · Creșterea porcinelor (Rev.2, recodificat în 0146, până la 2 sept)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (Rev.2, recodificat în 0161, până la 2 sept)
- 0163 · Activități după recoltare (Rev.2, recodificat în 0163, până la 2 sept)
- 0164 · Pregătirea semințelor (Rev.2, recodificat în 0163, până la 2 sept)
- 0322 · Acvacultura în ape dulci (Rev.2, recodificat în 0322, până la 2 sept)
- 1041 · Fabricarea uleiurilor și grăsimilor (Rev.2, recodificat în 1041, până la 2 sept)
- 1091 · Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă (Rev.2, recodificat în 1091, până la 2 sept)
- 1629 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (Rev.2, recodificat în 1626, până la 2 sept)
- 3511 · Producția de energie electrică (Rev.2, recodificat în 3511, până la 2 sept)
Alte 19 coduri anterioare nu sunt incluse în această pagină.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.