D&D MARIO RENOV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Satu Mare, înmatriculată la 16 martie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- D&D MARIO RENOV S.R.L.
- CUI
- 47829421
- Nr. înmatriculare
- J30/289/2023
- EUID
- ROONRC.J30/289/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 martie 2023
Sediu social
- Adresă
- AMBUDULUI, nr. 22E, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Localitate
- Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Cod poștal
- 440238
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 4 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.03.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- GRIGORAȘ CORNEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 39 din 45 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4333, județul Satu Mare, peste 16% dintre firmele clasei. Locul 7.207 din 9.089 în tot județul, și locul 3.845 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 55%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59.468 lei | -12.669 lei | 1 | 24.220 lei | 8.858 lei | 15.362 lei |
| 2024 | 133.550 lei | 34.729 lei | 1 | 35.707 lei | 7.676 lei | 28.031 lei |
| 2023 | 55.948 lei | -6.898 lei | 1 | 18.299 lei | 24.997 lei | -6.698 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.468 lei
- Venituri totale
- 59.482 lei
- Cheltuieli totale
- 71.657 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.175 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.669 lei
- Active imobilizate
- 255 lei
- Active circulante
- 23.965 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.090 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.875 lei
- Datorii
- 8.858 lei
- Capitaluri
- 15.362 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 133.550 lei
- Venituri totale
- 133.555 lei
- Cheltuieli totale
- 97.490 lei
- Profit brut
- 36.065 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.729 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 255 lei
- Active circulante
- 35.452 lei
- Stocuri
- 850 lei
- Creanțe
- 3.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.002 lei
- Datorii
- 7.676 lei
- Capitaluri
- 28.031 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.948 lei
- Venituri totale
- 55.948 lei
- Cheltuieli totale
- 62.287 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.339 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.898 lei
- Active imobilizate
- 1.021 lei
- Active circulante
- 17.278 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.911 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.367 lei
- Datorii
- 24.997 lei
- Capitaluri
- -6.698 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului