D & C IMPEX SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 8 octombrie 1992.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- D & C IMPEX SRL
- CUI
- 3183972
- Nr. înmatriculare
- J05/3211/1992
- EUID
- ROONRC.J05/3211/1992
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 octombrie 1992
Sediu social
- Adresă
- Calea CLUJULUI, nr. 287, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
- Cod poștal
- 3700
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- CĂRĂBAN RADU-IOAN — administrator special
- DAVID SORIN-DAN — administrator special
- CITR FILIALA BIHOR SPRL (FOSTA CASA DE INSOLVENŢĂ TRANSILVANIA SPRL FILIALA BIHOR) — lichidator provizoriu
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 95.444.061 lei | 1.297.842 lei | 75 | 31.181.841 lei | 17.397.025 lei | 3.777.368 lei |
| 2017 | 75.015.360 lei | 1.102.414 lei | 73 | 35.278.679 lei | 20.970.067 lei | 2.643.027 lei |
| 2016 | 61.349.058 lei | 476.828 lei | 71 | 35.231.532 lei | 21.699.309 lei | 1.573.827 lei |
| 2015 | 68.151.950 lei | -795.965 lei | 68 | 33.058.553 lei | 23.089.232 lei | 1.097.000 lei |
| 2014 | 49.351.556 lei | 206.604 lei | 73 | 38.749.094 lei | 33.970.278 lei | 3.567.359 lei |
| 2013 | 27.047.913 lei | -1.928.596 lei | 66 | 41.879.990 lei | 36.433.327 lei | 3.360.755 lei |
| 2012 | 61.085.534 lei | -3.730.710 lei | 94 | 43.528.032 lei | 36.710.108 lei | 5.289.349 lei |
| 2011 | 75.693.079 lei | -354.001 lei | 109 | 46.476.199 lei | 35.989.222 lei | 9.205.937 lei |
| 2010 | 69.346.562 lei | -1.512.913 lei | 122 | 37.471.980 lei | 36.859.850 lei | -1.540.464 lei |
| 2009 | 68.898.103 lei | -1.672.178 lei | 126 | 36.482.070 lei | 36.210.100 lei | -19.038 lei |
| 2008 | 90.868.072 lei | -595.285 lei | 173 | 47.316.921 lei | 42.638.338 lei | 3.108.293 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 95.444.061 lei
- Venituri totale
- 99.980.120 lei
- Cheltuieli totale
- 98.682.278 lei
- Profit brut
- 1.297.842 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.297.842 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.568.602 lei
- Active circulante
- 15.613.239 lei
- Stocuri
- 1.810.753 lei
- Creanțe
- 13.076.313 lei
- Casa și conturi la bănci
- 726.173 lei
- Datorii
- 17.397.025 lei
- Capitaluri
- 3.777.368 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 75
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 75.015.360 lei
- Venituri totale
- 76.476.103 lei
- Cheltuieli totale
- 75.373.689 lei
- Profit brut
- 1.102.414 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.102.414 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.700.129 lei
- Active circulante
- 16.578.550 lei
- Stocuri
- 1.006.298 lei
- Creanțe
- 15.440.991 lei
- Casa și conturi la bănci
- 131.261 lei
- Datorii
- 20.970.067 lei
- Capitaluri
- 2.643.027 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 73
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 61.349.058 lei
- Venituri totale
- 62.140.350 lei
- Cheltuieli totale
- 61.663.522 lei
- Profit brut
- 476.828 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 476.828 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.985.890 lei
- Active circulante
- 15.245.642 lei
- Stocuri
- 1.039.922 lei
- Creanțe
- 13.960.922 lei
- Casa și conturi la bănci
- 244.798 lei
- Datorii
- 21.699.309 lei
- Capitaluri
- 1.573.827 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 71
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 47 de cumpărături directe, de la 16 autorități contractante · valoare însumată de cel mult 261 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Teatrul "Szigligeti Szinhaz"o atribuire · cel mult 190 mii lei
- Inspectoratul pt. Situatii de Urgenta Crisana14 atribuiri · cel mult 19 mii lei
- COMUNA CEFA BIHORo atribuire · cel mult 11 mii lei
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR7 atribuiri · cel mult 7 mii lei
- JUDETUL BIHOR2 atribuiri · cel mult 6 mii lei
- MUZEUL TARII CRISURILOR4 atribuiri · cel mult 5 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- T4 2019Cumpărare directă nr. DA24010220
Reparatie inlocuit senzor temperatura evacuare G235 autospeciala VW Passat
808,90 lei · Scoala de Pregatire a Agentilor Politiei de Frontiera "Avram Iancu" Oradea · CPV 50110000-9 · Cumparare directa
- T3 2019Cumpărare directă nr. DA23476548
Ispectie Revizie 40000km
1.381,12 lei · ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI · CPV 50110000-9 · Cumparare directa
- T3 2019Cumpărare directă nr. DA23516438
Servicii Reparatie
371,61 lei · ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI · CPV 50110000-9 · Cumparare directa
- T3 2019Cumpărare directă nr. DA23854622
Auto VW Crafter Furgon 5.0 19+1+1 locuri
189.645 lei · Teatrul "Szigligeti Szinhaz" · CPV 34100000-8 · Cumparare directa
- T3 2019Cumpărare directă nr. DA23957453
Piese auto
946,20 lei · Inspectoratul pt. Situatii de Urgenta Crisana · CPV 34300000-0 · Cumparare directa
Clasamentul contractelor publice din Bihor →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3822 · Tratarea și eliminarea deșeurilor periculoase (CAEN Rev.2)
- 3832 · Recuperarea materialelor reciclabile sortate (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 6619 · Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii (CAEN Rev.2)
- 6621 · Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1992
- Înmatriculare la registrul comerțului