D&B TOTAL CONSULTING SERVICES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 10 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- D&B TOTAL CONSULTING SERVICES S.R.L.
- CUI
- 46989645
- Nr. înmatriculare
- J2022020164407
- EUID
- ROONRC.J2022020164407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- UNIRII, nr. 160, et. 1, CORP C1. CAM.4, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 40041
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 22.09.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂCANU IONUŢ CLAUDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 18 din 27 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4686, municipiul București, peste 37% dintre firmele clasei. Locul 20.772 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 31%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.800.049 lei | 397.616 lei | 1 | 1.608.280 lei | 1.210.424 lei | 397.856 lei |
| 2024 | 2.614.138 lei | 489.663 lei | 1 | 1.447.707 lei | 957.844 lei | 489.863 lei |
| 2023 | 1.378.516 lei | 301.100 lei | 1 | 774.507 lei | 479.474 lei | 295.033 lei |
| 2022 | — | -6.267 lei | 1 | 119.490 lei | 125.557 lei | -6.067 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.800.049 lei
- Venituri totale
- 1.801.055 lei
- Cheltuieli totale
- 1.324.889 lei
- Profit brut
- 476.166 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 397.616 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 167.683 lei
- Active circulante
- 1.440.597 lei
- Stocuri
- 323.616 lei
- Creanțe
- 830.981 lei
- Casa și conturi la bănci
- 286.000 lei
- Datorii
- 1.210.424 lei
- Capitaluri
- 397.856 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.614.138 lei
- Venituri totale
- 2.696.528 lei
- Cheltuieli totale
- 2.131.314 lei
- Profit brut
- 565.214 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 489.663 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 193.287 lei
- Active circulante
- 1.254.420 lei
- Stocuri
- 168.451 lei
- Creanțe
- 1.048.332 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.637 lei
- Datorii
- 957.844 lei
- Capitaluri
- 489.863 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.378.516 lei
- Venituri totale
- 1.379.515 lei
- Cheltuieli totale
- 1.067.009 lei
- Profit brut
- 312.506 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 301.100 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 83.416 lei
- Active circulante
- 691.091 lei
- Stocuri
- 239.664 lei
- Creanțe
- 296.351 lei
- Casa și conturi la bănci
- 155.076 lei
- Datorii
- 479.474 lei
- Capitaluri
- 295.033 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.267 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.267 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.267 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 119.490 lei
- Stocuri
- 108.316 lei
- Creanțe
- 5.815 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.359 lei
- Datorii
- 125.557 lei
- Capitaluri
- -6.067 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.3)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8569 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.3)
- 9699 · Alte servicii personale n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului