D&A STAR INNOVATION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 13 decembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- D&A STAR INNOVATION S.R.L.
- CUI
- 40298500
- Nr. înmatriculare
- J2018017786408
- EUID
- ROONRC.J2018017786408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 decembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- VIITORULUI, nr. 45, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 20604
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.12.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PETRE MIRCEA-CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 126 din 1.452 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4939, municipiul București, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 33.040 din 132.982 în tot județul, și locul 7.174 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 611%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 833.180 lei | 280.841 lei | 13 | 477.412 lei | 196.331 lei | 281.081 lei |
| 2024 | 117.212 lei | 26.791 lei | 12 | 274.290 lei | 69.180 lei | 205.110 lei |
| 2023 | 123.107 lei | 7.714 lei | 2 | 238.843 lei | 60.524 lei | 178.319 lei |
| 2022 | 369.908 lei | 145.476 lei | 4 | 187.740 lei | 17.135 lei | 170.605 lei |
| 2021 | 57.975 lei | 14.739 lei | 2 | 31.564 lei | 6.436 lei | 25.128 lei |
| 2020 | 2.884 lei | 2.735 lei | 0 | 12.587 lei | 2.198 lei | 10.389 lei |
| 2019 | 64.545 lei | 6.132 lei | 1 | 9.764 lei | 2.110 lei | 7.654 lei |
| 2018 | 2.070 lei | 1.322 lei | 0 | 2.006 lei | 484 lei | 1.522 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 833.180 lei
- Venituri totale
- 833.183 lei
- Cheltuieli totale
- 497.742 lei
- Profit brut
- 335.441 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 280.841 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 477.412 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 388.919 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88.493 lei
- Datorii
- 196.331 lei
- Capitaluri
- 281.081 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.212 lei
- Venituri totale
- 120.235 lei
- Cheltuieli totale
- 88.341 lei
- Profit brut
- 31.894 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.791 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 274.290 lei
- Stocuri
- 16.599 lei
- Creanțe
- 223.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.191 lei
- Datorii
- 69.180 lei
- Capitaluri
- 205.110 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 123.107 lei
- Venituri totale
- 123.128 lei
- Cheltuieli totale
- 114.015 lei
- Profit brut
- 9.113 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.714 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 52.836 lei
- Active circulante
- 186.007 lei
- Stocuri
- 16.599 lei
- Creanțe
- 160.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.408 lei
- Datorii
- 60.524 lei
- Capitaluri
- 178.319 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 369.908 lei
- Venituri totale
- 369.908 lei
- Cheltuieli totale
- 220.733 lei
- Profit brut
- 149.175 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 145.476 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 187.740 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 117.850 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69.890 lei
- Datorii
- 17.135 lei
- Capitaluri
- 170.605 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.975 lei
- Venituri totale
- 57.975 lei
- Cheltuieli totale
- 42.638 lei
- Profit brut
- 15.337 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.739 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 31.564 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.564 lei
- Datorii
- 6.436 lei
- Capitaluri
- 25.128 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.884 lei
- Venituri totale
- 2.884 lei
- Cheltuieli totale
- 62 lei
- Profit brut
- 2.822 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.735 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 12.587 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 2.584 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.003 lei
- Datorii
- 2.198 lei
- Capitaluri
- 10.389 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.545 lei
- Venituri totale
- 64.545 lei
- Cheltuieli totale
- 57.139 lei
- Profit brut
- 7.406 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.132 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 9.764 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.764 lei
- Datorii
- 2.110 lei
- Capitaluri
- 7.654 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.070 lei
- Venituri totale
- 2.070 lei
- Cheltuieli totale
- 748 lei
- Profit brut
- 1.322 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.322 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 2.006 lei
- Stocuri
- 60 lei
- Creanțe
- 1.070 lei
- Casa și conturi la bănci
- 876 lei
- Datorii
- 484 lei
- Capitaluri
- 1.522 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4931 · Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN Rev.3)
- 4932 · Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 4934 · Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi (CAEN Rev.3)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
- 5232 · Activități de intermediere pentru transportul de pasageri (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului