D.A.D. PRESTĂRI SERVICII S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bacău, înmatriculată la 6 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- D.A.D. PRESTĂRI SERVICII S.R.L.
- CUI
- 41231460
- Nr. înmatriculare
- J4/1109/2019
- EUID
- ROONRC.J4/1109/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- VASILE ALECSANDRI, nr. 39, et. parter, Municipiul Bacău, Bacău
- Localitate
- Municipiul Bacău, Bacău
- Cod poștal
- 600009
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DOGARU DANIEL — administrator
- IVANOVICI ANDREEA-ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 18 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4724, județul Bacău, peste 89% dintre firmele clasei. Locul 3.542 din 14.204 în tot județul, și locul 2.103 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 680.884 lei | 2.068 lei | 4 | 138.482 lei | 418.312 lei | -276.620 lei |
| 2024 | 716.516 lei | -137.012 lei | 5 | 138.406 lei | 417.093 lei | -278.687 lei |
| 2023 | 641.344 lei | -117.021 lei | 5 | 160.936 lei | 302.611 lei | -141.675 lei |
| 2022 | 852.644 lei | -25.883 lei | 5 | 228.259 lei | 252.913 lei | -24.654 lei |
| 2021 | 286.996 lei | 8.056 lei | 2 | 154.667 lei | 153.438 lei | 1.229 lei |
| 2020 | 152.542 lei | 2.802 lei | 2 | 159.174 lei | 166.001 lei | -6.827 lei |
| 2019 | 6.603 lei | -9.829 lei | 2 | 109.741 lei | 119.370 lei | -9.629 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 680.884 lei
- Venituri totale
- 750.079 lei
- Cheltuieli totale
- 748.011 lei
- Profit brut
- 2.068 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.068 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 54.360 lei
- Active circulante
- 84.122 lei
- Stocuri
- 19.178 lei
- Creanțe
- 18.699 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.245 lei
- Datorii
- 418.312 lei
- Capitaluri
- -276.620 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 716.516 lei
- Venituri totale
- 751.996 lei
- Cheltuieli totale
- 889.008 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 137.012 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 137.012 lei
- Active imobilizate
- 62.668 lei
- Active circulante
- 75.738 lei
- Stocuri
- 40.777 lei
- Creanțe
- 22.691 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.270 lei
- Datorii
- 417.093 lei
- Capitaluri
- -278.687 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 641.344 lei
- Venituri totale
- 682.897 lei
- Cheltuieli totale
- 793.736 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 110.839 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 117.021 lei
- Active imobilizate
- 75.353 lei
- Active circulante
- 85.583 lei
- Stocuri
- 17.455 lei
- Creanțe
- 37.481 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.647 lei
- Datorii
- 302.611 lei
- Capitaluri
- -141.675 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 852.644 lei
- Venituri totale
- 867.649 lei
- Cheltuieli totale
- 885.433 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.784 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.883 lei
- Active imobilizate
- 48.063 lei
- Active circulante
- 180.196 lei
- Stocuri
- 90.151 lei
- Creanțe
- 47.060 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.985 lei
- Datorii
- 252.913 lei
- Capitaluri
- -24.654 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 286.996 lei
- Venituri totale
- 290.934 lei
- Cheltuieli totale
- 279.519 lei
- Profit brut
- 11.415 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.056 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 32.354 lei
- Active circulante
- 122.313 lei
- Stocuri
- 91.589 lei
- Creanțe
- 7.384 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.340 lei
- Datorii
- 153.438 lei
- Capitaluri
- 1.229 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 152.542 lei
- Venituri totale
- 187.067 lei
- Cheltuieli totale
- 183.237 lei
- Profit brut
- 3.830 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.802 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.063 lei
- Active circulante
- 137.111 lei
- Stocuri
- 53.523 lei
- Creanțe
- 4.991 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.597 lei
- Datorii
- 166.001 lei
- Capitaluri
- -6.827 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.603 lei
- Venituri totale
- 8.853 lei
- Cheltuieli totale
- 18.495 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.642 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.829 lei
- Active imobilizate
- 28.394 lei
- Active circulante
- 81.347 lei
- Stocuri
- 59.749 lei
- Creanțe
- 2.278 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.320 lei
- Datorii
- 119.370 lei
- Capitaluri
- -9.629 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 1032 · Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN Rev.2)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1085 · Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN Rev.2)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4623 · Comerț cu ridicata al animalelor vii (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului