CVG SANCONSULT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 22 ianuarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- CVG SANCONSULT S.R.L.
- CUI
- 42139137
- Nr. înmatriculare
- J2020000693400
- EUID
- ROONRC.J2020000693400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 ianuarie 2020
Sediu social
- Adresă
- ARDELENI, nr. 17A, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.01.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GRASU CRISTIAN VASILE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 718 din 3.713 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, municipiul București, peste 81% dintre firmele clasei. Locul 42.465 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 49%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 506.800 lei | 313.951 lei | 1 | 515.301 lei | 201.110 lei | 314.191 lei |
| 2024 | 339.150 lei | 128.095 lei | 1 | 150.187 lei | 21.852 lei | 128.335 lei |
| 2023 | 80.000 lei | 12.140 lei | 1 | 92.273 lei | 25.304 lei | 66.969 lei |
| 2022 | 10.000 lei | -6.407 lei | 1 | 293.739 lei | 7.367 lei | 286.372 lei |
| 2021 | 237.201 lei | 202.809 lei | — | 295.526 lei | 2.864 lei | 292.779 lei |
| 2020 | 333.459 lei | 299.770 lei | — | 304.080 lei | 4.110 lei | 299.970 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 506.800 lei
- Venituri totale
- 506.800 lei
- Cheltuieli totale
- 183.714 lei
- Profit brut
- 323.086 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 313.951 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.777 lei
- Active circulante
- 512.524 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 469.313 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.211 lei
- Datorii
- 201.110 lei
- Capitaluri
- 314.191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 339.150 lei
- Venituri totale
- 339.168 lei
- Cheltuieli totale
- 203.898 lei
- Profit brut
- 135.270 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 128.095 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.538 lei
- Active circulante
- 143.649 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 133.453 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.196 lei
- Datorii
- 21.852 lei
- Capitaluri
- 128.335 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.000 lei
- Venituri totale
- 81.143 lei
- Cheltuieli totale
- 68.235 lei
- Profit brut
- 12.908 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.140 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.505 lei
- Active circulante
- 89.768 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 64.473 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.295 lei
- Datorii
- 25.304 lei
- Capitaluri
- 66.969 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.000 lei
- Venituri totale
- 10.000 lei
- Cheltuieli totale
- 16.076 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.076 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.407 lei
- Active imobilizate
- 3.812 lei
- Active circulante
- 289.927 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 58.207 lei
- Casa și conturi la bănci
- 231.720 lei
- Datorii
- 7.367 lei
- Capitaluri
- 286.372 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 237.201 lei
- Venituri totale
- 239.384 lei
- Cheltuieli totale
- 29.459 lei
- Profit brut
- 209.925 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 202.809 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 295.526 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 53.589 lei
- Casa și conturi la bănci
- 241.937 lei
- Datorii
- 2.864 lei
- Capitaluri
- 292.779 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 333.459 lei
- Venituri totale
- 333.995 lei
- Cheltuieli totale
- 24.547 lei
- Profit brut
- 309.448 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 299.770 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 304.080 lei
- Stocuri
- 71 lei
- Creanțe
- 85.740 lei
- Casa și conturi la bănci
- 218.269 lei
- Datorii
- 4.110 lei
- Capitaluri
- 299.970 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului