CUSTOM DYNAMIC LOGISTICS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Comuna Afumați, înmatriculată la 22 mai 2020.
Identitate
- Denumire legală
- CUSTOM DYNAMIC LOGISTICS S.R.L.
- CUI
- 41848530
- Nr. înmatriculare
- J23/1824/2020
- EUID
- ROONRC.J23/1824/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 mai 2020
Sediu social
- Adresă
- MACULUI, nr. 16, et. 1, camera 4, Comuna Afumați, Ilfov
- Localitate
- Comuna Afumați, Ilfov
- Cod poștal
- 77010
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 18 aug)
- Inactiv fiscal
- da (din 18 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 22.05.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Obligații fiscale restante (ANAF)
Compania figurează în lista publicată de ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la data de 30 iunie 2026, cu un total de 166.475 lei.
- Obligații principale
- 123.513 lei
- Accesorii (dobânzi și penalități)
- 42.962 lei
- Din care contestate
- 0 lei
Defalcare pe bugete
| Buget | Principale | Accesorii | Contestate |
|---|---|---|---|
| Bugetul de stat | 105.312 lei | 36.357 lei | — |
| Bugetul asigurărilor sociale de stat | 12.991 lei | 4.715 lei | — |
| Bugetul asigurărilor pentru șomaj | — | — | — |
| Fondul național unic de asigurări sociale de sănătate | 5.210 lei | 1.890 lei | — |
Lista ANAF cuprinde doar obligațiile restante peste pragurile legale (art. 162 din Codul de procedură fiscală), așa cum erau înregistrate la data de 30 iunie 2026 și neachitate până la publicare. Între timp sumele pot fi achitate, eșalonate sau contestate.
Clasamentul restanțelor fiscale din Ilfov →
Sursa: ANAF, lista obligațiilor fiscale restante la 30 iunie 2026, preluată la 2 sept.
Reprezentanți
- COCOȘ ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 435.136 lei | 265.435 lei | 1 | 401.876 lei | 28.131 lei | 373.745 lei |
| 2019 | 191.718 lei | 108.110 lei | — | 156.557 lei | 48.247 lei | 108.310 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 435.136 lei
- Venituri totale
- 435.137 lei
- Cheltuieli totale
- 165.365 lei
- Profit brut
- 269.772 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 265.435 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 401.876 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.592 lei
- Casa și conturi la bănci
- 398.284 lei
- Datorii
- 28.131 lei
- Capitaluri
- 373.745 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 191.718 lei
- Venituri totale
- 191.718 lei
- Cheltuieli totale
- 77.856 lei
- Profit brut
- 113.862 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 108.110 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 156.557 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 156.557 lei
- Datorii
- 48.247 lei
- Capitaluri
- 108.310 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2021
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019