CUPOLA LUX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Rontău, Comuna Sânmartin, înmatriculată la 26 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- CUPOLA LUX S.R.L.
- CUI
- 42968950
- Nr. înmatriculare
- J2020001517057
- EUID
- ROONRC.J2020001517057
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 august 2020
Sediu social
- Adresă
- RONTĂU, nr. 148A, Sat Rontău, Comuna Sânmartin, Bihor
- Localitate
- Sat Rontău, Comuna Sânmartin, Bihor
- Cod poștal
- 417502
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 27 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 12.09.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ROŞCA TIBERIU-DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bihor.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 15.441 lei | 15.174 lei | 267 lei |
| 2024 | — | -406 lei | — | 15.441 lei | 15.174 lei | 267 lei |
| 2023 | 24.410 lei | 468 lei | — | 91.880 lei | 91.207 lei | 673 lei |
| 2021 | 147.525 lei | 87.406 lei | — | 353.125 lei | 116.468 lei | 236.657 lei |
| 2020 | 219.947 lei | 149.051 lei | — | 160.850 lei | 11.599 lei | 149.251 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.441 lei
- Stocuri
- 7.550 lei
- Creanțe
- 1.747 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.144 lei
- Datorii
- 15.174 lei
- Capitaluri
- 267 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 406 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 406 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 406 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.441 lei
- Stocuri
- 7.550 lei
- Creanțe
- 1.747 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.144 lei
- Datorii
- 15.174 lei
- Capitaluri
- 267 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.410 lei
- Venituri totale
- 24.410 lei
- Cheltuieli totale
- 20.348 lei
- Profit brut
- 4.062 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 468 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 91.880 lei
- Stocuri
- 7.550 lei
- Creanțe
- 41.470 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.860 lei
- Datorii
- 91.207 lei
- Capitaluri
- 673 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 147.525 lei
- Venituri totale
- 147.525 lei
- Cheltuieli totale
- 55.783 lei
- Profit brut
- 91.742 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 87.406 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 353.125 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 196.350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 156.775 lei
- Datorii
- 116.468 lei
- Capitaluri
- 236.657 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 219.947 lei
- Venituri totale
- 219.947 lei
- Cheltuieli totale
- 64.297 lei
- Profit brut
- 155.650 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 149.051 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 160.850 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 160.850 lei
- Datorii
- 11.599 lei
- Capitaluri
- 149.251 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului