CULORI MISTICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Adjud, înmatriculată la 3 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CULORI MISTICE S.R.L.
- CUI
- 41060450
- Nr. înmatriculare
- J2019000630397
- EUID
- ROONRC.J2019000630397
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- VASILE ALECSANDRI, nr. 13, bl. 49, sc. 1, et. Parter, ap. 1, Municipiul Adjud, Vrancea
- Localitate
- Municipiul Adjud, Vrancea
- Cod poștal
- 625100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 10 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHIRIAC NICUŞOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 1 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2369, județul Vrancea. Locul 2.904 din 8.048 în tot județul, și locul 2.688 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 338.460 lei | 108.488 lei | 1 | 506.718 lei | 178.041 lei | 328.677 lei |
| 2024 | 289.750 lei | 12.374 lei | 2 | 345.601 lei | 125.412 lei | 220.189 lei |
| 2023 | 281.750 lei | 118.028 lei | 1 | 234.893 lei | 28.024 lei | 206.869 lei |
| 2022 | 215.760 lei | 40.859 lei | 1 | 167.923 lei | 79.081 lei | 88.842 lei |
| 2021 | 107.920 lei | 392 lei | 1 | 55.500 lei | 7.517 lei | 47.983 lei |
| 2020 | 247.634 lei | -13.987 lei | 2 | 66.722 lei | 18.185 lei | 48.537 lei |
| 2019 | 123.539 lei | 82.324 lei | 1 | 98.674 lei | 10.737 lei | 62.524 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 338.460 lei
- Venituri totale
- 338.464 lei
- Cheltuieli totale
- 211.003 lei
- Profit brut
- 127.461 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 108.488 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 480.805 lei
- Active circulante
- 25.913 lei
- Stocuri
- 2.350 lei
- Creanțe
- 9.982 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.581 lei
- Datorii
- 178.041 lei
- Capitaluri
- 328.677 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 289.750 lei
- Venituri totale
- 289.754 lei
- Cheltuieli totale
- 275.023 lei
- Profit brut
- 14.731 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.374 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 313.255 lei
- Active circulante
- 32.346 lei
- Stocuri
- 22.128 lei
- Creanțe
- 9.760 lei
- Casa și conturi la bănci
- 458 lei
- Datorii
- 125.412 lei
- Capitaluri
- 220.189 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 281.750 lei
- Venituri totale
- 281.753 lei
- Cheltuieli totale
- 160.907 lei
- Profit brut
- 120.846 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 118.028 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 175.571 lei
- Active circulante
- 59.322 lei
- Stocuri
- 42.615 lei
- Creanțe
- 959 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.348 lei
- Datorii
- 28.024 lei
- Capitaluri
- 206.869 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 215.760 lei
- Venituri totale
- 215.760 lei
- Cheltuieli totale
- 172.743 lei
- Profit brut
- 43.017 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.859 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 129.821 lei
- Active circulante
- 38.102 lei
- Stocuri
- 37.924 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 178 lei
- Datorii
- 79.081 lei
- Capitaluri
- 88.842 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.920 lei
- Venituri totale
- 107.920 lei
- Cheltuieli totale
- 106.890 lei
- Profit brut
- 1.030 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 392 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 363 lei
- Active circulante
- 55.137 lei
- Stocuri
- 35.759 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.378 lei
- Datorii
- 7.517 lei
- Capitaluri
- 47.983 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 247.634 lei
- Venituri totale
- 247.634 lei
- Cheltuieli totale
- 260.392 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.758 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.987 lei
- Active imobilizate
- 363 lei
- Active circulante
- 66.359 lei
- Stocuri
- 32.950 lei
- Creanțe
- 19 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.390 lei
- Datorii
- 18.185 lei
- Capitaluri
- 48.537 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 123.539 lei
- Venituri totale
- 123.539 lei
- Cheltuieli totale
- 40.996 lei
- Profit brut
- 82.543 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 82.324 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 363 lei
- Active circulante
- 98.311 lei
- Stocuri
- 990 lei
- Creanțe
- 89 lei
- Casa și conturi la bănci
- 97.232 lei
- Datorii
- 10.737 lei
- Capitaluri
- 62.524 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 2369 · Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului