CULMEA CULMILOR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 17 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- CULMEA CULMILOR S.R.L.
- CUI
- 47658330
- Nr. înmatriculare
- J2023003160405
- EUID
- ROONRC.J2023003160405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- Homorod, nr. 6-8, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 07.05.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZICHIL ALIN VIOREL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 300 din 330 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7912, municipiul București, peste 9% dintre firmele clasei. Locul 114.124 din 132.982 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26.307 lei | 45.835 lei | — | 10.788 lei | 3.289 lei | 7.499 lei |
| 2024 | — | -25.056 lei | 0 | 183 lei | 38.519 lei | -38.336 lei |
| 2023 | 0 lei | -13.480 lei | 0 | 15.418 lei | 28.698 lei | -13.280 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.307 lei
- Venituri totale
- 81.719 lei
- Cheltuieli totale
- 33.865 lei
- Profit brut
- 47.854 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.835 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.899 lei
- Active circulante
- 2.889 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.889 lei
- Datorii
- 3.289 lei
- Capitaluri
- 7.499 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 25.056 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.056 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.056 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 183 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 183 lei
- Datorii
- 38.519 lei
- Capitaluri
- -38.336 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 13.480 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.480 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.480 lei
- Active imobilizate
- 79 lei
- Active circulante
- 15.339 lei
- Stocuri
- 11.732 lei
- Creanțe
- 190 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.417 lei
- Datorii
- 28.698 lei
- Capitaluri
- -13.280 lei
- Capital subscris vărsat
- 10 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4783 · Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5010 · Transporturi maritime și costiere de pasageri (CAEN Rev.3)
- 5030 · Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7911 · Activități ale agențiilor turistice (CAEN Rev.3)
- 7912 · Activități ale tur-operatorilor (CAEN Rev.3)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului