CUCU & BIA DESIGN SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Buzău, înmatriculată la 2 noiembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- CUCU & BIA DESIGN SRL
- CUI
- 36699571
- Nr. înmatriculare
- J10/1053/2016
- EUID
- ROONRC.J10/1053/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 noiembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- NEGREASCA, nr. 11, Municipiul Buzău, Buzău
- Localitate
- Municipiul Buzău, Buzău
- Cod poștal
- 120231
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 5 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.11.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CUCU CIPRIAN-MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Buzău; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 4.700 lei | 3.748 lei | — | 40.463 lei | 3.677 lei | 36.786 lei |
| 2022 | 7.770 lei | 7.537 lei | — | 78.775 lei | 30.737 lei | 48.038 lei |
| 2021 | 13.100 lei | 12.707 lei | — | 71.348 lei | 347 lei | 71.001 lei |
| 2020 | 2.000 lei | 1.851 lei | — | 59.804 lei | 1.510 lei | 58.294 lei |
| 2019 | 18.000 lei | 17.300 lei | — | 81.643 lei | 200 lei | 81.443 lei |
| 2018 | 57.200 lei | 54.036 lei | — | 65.047 lei | 905 lei | 64.142 lei |
| 2017 | 10.300 lei | 9.906 lei | — | 10.375 lei | 269 lei | 10.106 lei |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | 0 | 1.400 lei | 1.200 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.700 lei
- Venituri totale
- 4.700 lei
- Cheltuieli totale
- 200 lei
- Profit brut
- 4.500 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.748 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.463 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 40.463 lei
- Datorii
- 3.677 lei
- Capitaluri
- 36.786 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.770 lei
- Venituri totale
- 7.770 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 7.770 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.537 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 78.775 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 78.775 lei
- Datorii
- 30.737 lei
- Capitaluri
- 48.038 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.100 lei
- Venituri totale
- 13.100 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 13.100 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.707 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 71.348 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 71.348 lei
- Datorii
- 347 lei
- Capitaluri
- 71.001 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.000 lei
- Venituri totale
- 2.000 lei
- Cheltuieli totale
- 89 lei
- Profit brut
- 1.911 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.851 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 59.804 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 59.804 lei
- Datorii
- 1.510 lei
- Capitaluri
- 58.294 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.000 lei
- Venituri totale
- 18.000 lei
- Cheltuieli totale
- 160 lei
- Profit brut
- 17.840 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.300 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85 lei
- Active circulante
- 81.558 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.504 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.054 lei
- Datorii
- 200 lei
- Capitaluri
- 81.443 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.200 lei
- Venituri totale
- 57.200 lei
- Cheltuieli totale
- 1.448 lei
- Profit brut
- 55.752 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 54.036 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85 lei
- Active circulante
- 64.962 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 64.962 lei
- Datorii
- 905 lei
- Capitaluri
- 64.142 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.300 lei
- Venituri totale
- 10.300 lei
- Cheltuieli totale
- 85 lei
- Profit brut
- 10.215 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.906 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85 lei
- Active circulante
- 10.290 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.290 lei
- Datorii
- 269 lei
- Capitaluri
- 10.106 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85 lei
- Active circulante
- 1.315 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.315 lei
- Datorii
- 1.200 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului