CSQUARED IDEAS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, înmatriculată la 15 octombrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- CSQUARED IDEAS S.R.L.
- CUI
- 35834114
- Nr. înmatriculare
- J35/3051/2020
- EUID
- ROONRC.J35/3051/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 octombrie 2020
Sediu social
- Adresă
- Freziei, nr. 17, et. retras, ap. 9, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș
- Localitate
- Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș
- Cod poștal
- 307160
Contact
- Telefon
- 0722 935 292
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 30 martie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 14.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- COSTACHE RAMONA-CRISTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 51 din 55 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1413, județul Timiș, peste 9% dintre firmele clasei. Locul 30.164 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 56%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 908 lei | 13.852 lei | — | 5.520 lei | 5.163 lei | 357 lei |
| 2024 | 2.061 lei | 358 lei | — | 5.983 lei | 19.478 lei | -13.495 lei |
| 2023 | 2.619 lei | -13 lei | — | 5.338 lei | 19.191 lei | -13.853 lei |
| 2020 | 676 lei | -12 lei | — | 253 lei | 19.040 lei | -18.787 lei |
| 2019 | 575 lei | -689 lei | — | 244 lei | 19.019 lei | -18.775 lei |
| 2018 | — | -2.130 lei | — | 179 lei | 18.265 lei | -18.086 lei |
| 2017 | — | -8.369 lei | — | 107 lei | 16.063 lei | -15.956 lei |
| 2016 | — | -7.787 lei | — | — | 7.587 lei | -7.587 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 908 lei
- Venituri totale
- 15.911 lei
- Cheltuieli totale
- 1.375 lei
- Profit brut
- 14.536 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.852 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.520 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.517 lei
- Datorii
- 5.163 lei
- Capitaluri
- 357 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.061 lei
- Venituri totale
- 2.061 lei
- Cheltuieli totale
- 1.613 lei
- Profit brut
- 448 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 358 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.983 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.983 lei
- Datorii
- 19.478 lei
- Capitaluri
- -13.495 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.619 lei
- Venituri totale
- 2.619 lei
- Cheltuieli totale
- 2.526 lei
- Profit brut
- 93 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.338 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.338 lei
- Datorii
- 19.191 lei
- Capitaluri
- -13.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016