Sari la conținut
Miercuri, 2 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

CSILLA COMPANY S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Pelișor, Comuna Lazuri, înmatriculată la 9 martie 2018.

Identitate

Denumire legală
CSILLA COMPANY S.R.L.
CUI
38999818
Nr. înmatriculare
J2018000219300
EUID
ROONRC.J2018000219300
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
9 martie 2018

Sediu social

Adresă
PELIȘOR, nr. 34, Sat Pelișor, Comuna Lazuri, Satu Mare
Localitate
Sat Pelișor, Comuna Lazuri, Satu Mare
Cod poștal
447176

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 27 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 09.03.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • ILYES CSILLA ORSOLYA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
76 mii lei02018: 24 mii lei2019: 64 mii lei2020: 59 mii lei2021: 46 mii lei2022: 53 mii lei2023: 76 mii lei2024: 54 mii lei2025: 25 mii lei20182019202020212022202320242025
Rezultat net
9 mii lei0-113 mii lei2018: 9 mii lei2019: 598 lei2020: 3 lei2021: 5 lei2022: 35 lei2023: 51 lei2024: -113 mii lei2025: -9 mii lei20182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 354 din 365 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Satu Mare, peste 3% dintre firmele clasei. Locul 8.047 din 9.089 în tot județul, și locul 3.845 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 54%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202524.870 lei-9.207 lei14.216 lei116.370 lei-112.154 lei
202454.141 lei-113.144 lei15.783 lei108.730 lei-102.947 lei
202375.744 lei51 lei113.421 lei92.185 lei10.196 lei
202253.381 lei35 lei113.320 lei92.134 lei10.146 lei
202145.671 lei5 lei110.248 lei66.497 lei10.111 lei
202058.956 lei3 lei123.060 lei49.654 lei10.106 lei
201963.935 lei598 lei126.753 lei25.669 lei10.084 lei
201823.606 lei9.286 lei134.733 lei25.447 lei9.286 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
24.870 lei
Venituri totale
29.426 lei
Cheltuieli totale
38.188 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
8.762 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
9.207 lei
Active imobilizate
Active circulante
4.216 lei
Stocuri
3.428 lei
Creanțe
435 lei
Casa și conturi la bănci
353 lei
Datorii
116.370 lei
Capitaluri
-112.154 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
54.141 lei
Venituri totale
54.141 lei
Cheltuieli totale
166.736 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
112.595 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
113.144 lei
Active imobilizate
Active circulante
5.783 lei
Stocuri
4.963 lei
Creanțe
272 lei
Casa și conturi la bănci
548 lei
Datorii
108.730 lei
Capitaluri
-102.947 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
75.744 lei
Venituri totale
95.844 lei
Cheltuieli totale
94.893 lei
Profit brut
951 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
51 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
13.421 lei
Stocuri
11.584 lei
Creanțe
1.621 lei
Casa și conturi la bănci
216 lei
Datorii
92.185 lei
Capitaluri
10.196 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
53.381 lei
Venituri totale
53.381 lei
Cheltuieli totale
52.846 lei
Profit brut
535 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
35 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
13.320 lei
Stocuri
11.281 lei
Creanțe
1.622 lei
Casa și conturi la bănci
417 lei
Datorii
92.134 lei
Capitaluri
10.146 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
45.671 lei
Venituri totale
45.671 lei
Cheltuieli totale
45.202 lei
Profit brut
469 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
5 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
10.248 lei
Stocuri
9.186 lei
Creanțe
1.062 lei
Casa și conturi la bănci
Datorii
66.497 lei
Capitaluri
10.111 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
58.956 lei
Venituri totale
58.956 lei
Cheltuieli totale
58.388 lei
Profit brut
568 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
3 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
23.060 lei
Stocuri
21.042 lei
Creanțe
1.062 lei
Casa și conturi la bănci
956 lei
Datorii
49.654 lei
Capitaluri
10.106 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
63.935 lei
Venituri totale
63.935 lei
Cheltuieli totale
62.697 lei
Profit brut
1.238 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
598 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
26.753 lei
Stocuri
25.181 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
1.572 lei
Datorii
25.669 lei
Capitaluri
10.084 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
23.606 lei
Venituri totale
23.606 lei
Cheltuieli totale
13.612 lei
Profit brut
9.994 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
9.286 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
33 lei
Active circulante
34.700 lei
Stocuri
18.910 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
15.790 lei
Datorii
25.447 lei
Capitaluri
9.286 lei
Capital subscris vărsat
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înmatriculare la registrul comerțului