CSDP CONSULTING SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 29 decembrie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- CSDP CONSULTING SRL
- CUI
- 33931064
- Nr. înmatriculare
- J12/3605/2014
- EUID
- ROONRC.J12/3605/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 decembrie 2014
Sediu social
- Adresă
- ONISIFOR GHIBU, nr. 29, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400185
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 17 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.12.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FERDEAN RAREŞ PETRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 lei | — | 40.450 lei | 1.950 lei | 38.500 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 40.450 lei | 1.950 lei | 38.500 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 40.450 lei | 1.950 lei | 38.500 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 40.450 lei | 1.950 lei | 38.500 lei |
| 2018 | — | -500 lei | — | 40.450 lei | 1.950 lei | 38.500 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 186.803 lei | 353.503 lei | -166.700 lei |
| 2016 | — | 38.800 lei | — | 40.200 lei | 1.200 lei | 39.000 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.450 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 450 lei
- Datorii
- 1.950 lei
- Capitaluri
- 38.500 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.450 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 450 lei
- Datorii
- 1.950 lei
- Capitaluri
- 38.500 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.450 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 450 lei
- Datorii
- 1.950 lei
- Capitaluri
- 38.500 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.450 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 450 lei
- Datorii
- 1.950 lei
- Capitaluri
- 38.500 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 500 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 500 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 500 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.450 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 450 lei
- Datorii
- 1.950 lei
- Capitaluri
- 38.500 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 186.803 lei
- Stocuri
- 163.323 lei
- Creanțe
- 23.030 lei
- Casa și conturi la bănci
- 450 lei
- Datorii
- 353.503 lei
- Capitaluri
- -166.700 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 40.000 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 40.000 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.800 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 1.200 lei
- Capitaluri
- 39.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1610 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.2)
- 1621 · Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn (CAEN Rev.2)
- 1622 · Fabricarea parchetului asamblat în panouri (CAEN Rev.2)
- 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn (CAEN Rev.2)
- 1629 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.2)
- 2573 · Fabricarea uneltelor (CAEN Rev.2)
- 2829 · Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3220 · Fabricarea instrumentelor muzicale (CAEN Rev.2)
- 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4665 · Comerț cu ridicata al mobilei de birou (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7220 · Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 7820 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8220 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2014
- Înmatriculare la registrul comerțului