CRZ IMMOFINNANCE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Mălini, Comuna Mălini, înmatriculată la 1 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CRZ IMMOFINNANCE S.R.L.
- CUI
- 46409446
- Nr. înmatriculare
- J33/1290/2022
- EUID
- ROONRC.J33/1290/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- PRINCIPALĂ, nr. 63, Sat Mălini, Comuna Mălini, Suceava
- Localitate
- Sat Mălini, Comuna Mălini, Suceava
- Cod poștal
- 727350
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CRISTEA CLAUDIU-ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Suceava.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.305 lei | — | 56.574 lei | 13.153 lei | 43.421 lei |
| 2024 | 50.388 lei | 42.128 lei | — | 51.447 lei | 6.720 lei | 44.727 lei |
| 2023 | 3.100 lei | 2.499 lei | — | 3.064 lei | 465 lei | 2.599 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 100 lei | 0 lei | 100 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.305 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.305 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.305 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 56.574 lei
- Stocuri
- 43.556 lei
- Creanțe
- 460 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.558 lei
- Datorii
- 13.153 lei
- Capitaluri
- 43.421 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.388 lei
- Venituri totale
- 50.388 lei
- Cheltuieli totale
- 1.628 lei
- Profit brut
- 48.760 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.128 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 51.447 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 460 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.987 lei
- Datorii
- 6.720 lei
- Capitaluri
- 44.727 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.100 lei
- Venituri totale
- 3.100 lei
- Cheltuieli totale
- 136 lei
- Profit brut
- 2.964 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.499 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.064 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.064 lei
- Datorii
- 465 lei
- Capitaluri
- 2.599 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 100 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 100 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 100 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului