CRYSCOS SUPER MARKET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Poienarii Apostoli, Comuna Gorgota, înmatriculată la 10 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CRYSCOS SUPER MARKET S.R.L.
- CUI
- 40954435
- Nr. înmatriculare
- J29/1502/2019
- EUID
- ROONRC.J29/1502/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- POIENARII APOSTOLI, nr. 128, Sat Poienarii Apostoli, Comuna Gorgota, Prahova
- Localitate
- Sat Poienarii Apostoli, Comuna Gorgota, Prahova
- Cod poștal
- 107278
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- da (din 30 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SANDU MARIA-MĂDĂLINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Prahova; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 591.064 lei | 82.125 lei | 1 | 212.615 lei | 58.578 lei | 154.037 lei |
| 2021 | 720.253 lei | 58.474 lei | 3 | 180.695 lei | 108.784 lei | 71.911 lei |
| 2020 | 398.859 lei | 17.283 lei | 1 | 86.535 lei | 73.098 lei | 13.437 lei |
| 2019 | 77.645 lei | -4.046 lei | 1 | 32.451 lei | 36.297 lei | -3.846 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 591.064 lei
- Venituri totale
- 591.064 lei
- Cheltuieli totale
- 503.892 lei
- Profit brut
- 87.172 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 82.125 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.567 lei
- Active circulante
- 211.048 lei
- Stocuri
- 75.016 lei
- Creanțe
- 2.015 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134.017 lei
- Datorii
- 58.578 lei
- Capitaluri
- 154.037 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 720.253 lei
- Venituri totale
- 720.253 lei
- Cheltuieli totale
- 655.430 lei
- Profit brut
- 64.823 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.474 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 180.695 lei
- Stocuri
- 105.478 lei
- Creanțe
- 1.515 lei
- Casa și conturi la bănci
- 73.702 lei
- Datorii
- 108.784 lei
- Capitaluri
- 71.911 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 398.859 lei
- Venituri totale
- 398.859 lei
- Cheltuieli totale
- 377.687 lei
- Profit brut
- 21.172 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.283 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 86.535 lei
- Stocuri
- 83.329 lei
- Creanțe
- 279 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.927 lei
- Datorii
- 73.098 lei
- Capitaluri
- 13.437 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului