CRUDU INTERTAXI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 11 martie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- CRUDU INTERTAXI S.R.L.
- CUI
- 32905105
- Nr. înmatriculare
- J29/361/2014
- EUID
- ROONRC.J29/361/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 martie 2014
Sediu social
- Adresă
- MIHAI BRAVU, nr. 239, bl. C4, et. 1, ap. 25, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
- Cod poștal
- 100413
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.03.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CRUDU BOGDAN-DUMITRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 317 din 437 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Prahova, peste 28% dintre firmele clasei. Locul 18.961 din 21.767 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.038 lei | -15.391 lei | — | 48.488 lei | 50.024 lei | 115.736 lei |
| 2024 | 19.661 lei | 987 lei | — | 41.149 lei | 32.295 lei | 131.126 lei |
| 2023 | 26.026 lei | 1.013 lei | — | 50.223 lei | 32.356 lei | 130.139 lei |
| 2022 | 28.914 lei | 12.191 lei | 1 | 195.145 lei | 32.581 lei | 162.657 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2019 | 71.193 lei | 50.911 lei | 1 | 159.134 lei | 50.637 lei | 108.590 lei |
| 2018 | 51.370 lei | 33.729 lei | 1 | 111.810 lei | 54.224 lei | 57.679 lei |
| 2017 | 40.462 lei | -6.017 lei | 1 | 69.060 lei | 46.159 lei | 23.951 lei |
| 2016 | 35.358 lei | 11.327 lei | 1 | 47.176 lei | 17.957 lei | 29.968 lei |
| 2015 | 36.018 lei | 15.782 lei | 1 | 18.312 lei | 424 lei | 18.641 lei |
| 2014 | 15.203 lei | 2.659 lei | — | 3.055 lei | 289 lei | 2.859 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.038 lei
- Venituri totale
- 33.177 lei
- Cheltuieli totale
- 48.568 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.391 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.391 lei
- Active imobilizate
- 37.995 lei
- Active circulante
- 10.493 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 812 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.681 lei
- Datorii
- 50.024 lei
- Capitaluri
- 115.736 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.661 lei
- Venituri totale
- 19.661 lei
- Cheltuieli totale
- 18.278 lei
- Profit brut
- 1.383 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 987 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.149 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 745 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.404 lei
- Datorii
- 32.295 lei
- Capitaluri
- 131.126 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.026 lei
- Venituri totale
- 26.026 lei
- Cheltuieli totale
- 24.482 lei
- Profit brut
- 1.544 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.013 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 50.223 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 413 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.810 lei
- Datorii
- 32.356 lei
- Capitaluri
- 130.139 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.914 lei
- Venituri totale
- 28.914 lei
- Cheltuieli totale
- 16.014 lei
- Profit brut
- 12.900 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.191 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 195.145 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 195.145 lei
- Datorii
- 32.581 lei
- Capitaluri
- 162.657 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.193 lei
- Venituri totale
- 71.385 lei
- Cheltuieli totale
- 18.737 lei
- Profit brut
- 52.648 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.911 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.897 lei
- Active circulante
- 150.237 lei
- Stocuri
- 2.135 lei
- Creanțe
- 3.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 144.602 lei
- Datorii
- 50.637 lei
- Capitaluri
- 108.590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.370 lei
- Venituri totale
- 53.670 lei
- Cheltuieli totale
- 18.331 lei
- Profit brut
- 35.339 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.729 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.573 lei
- Active circulante
- 92.237 lei
- Stocuri
- 2.135 lei
- Creanțe
- 950 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89.152 lei
- Datorii
- 54.224 lei
- Capitaluri
- 57.679 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.462 lei
- Venituri totale
- 40.462 lei
- Cheltuieli totale
- 45.265 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.803 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.017 lei
- Active imobilizate
- 30.250 lei
- Active circulante
- 38.810 lei
- Stocuri
- 2.135 lei
- Creanțe
- 950 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.725 lei
- Datorii
- 46.159 lei
- Capitaluri
- 23.951 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.358 lei
- Venituri totale
- 34.425 lei
- Cheltuieli totale
- 22.054 lei
- Profit brut
- 12.371 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.327 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 222 lei
- Active circulante
- 46.954 lei
- Stocuri
- 2.066 lei
- Creanțe
- 950 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.938 lei
- Datorii
- 17.957 lei
- Capitaluri
- 29.968 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.018 lei
- Venituri totale
- 36.018 lei
- Cheltuieli totale
- 19.156 lei
- Profit brut
- 16.862 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.782 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 889 lei
- Active circulante
- 17.423 lei
- Stocuri
- 18 lei
- Creanțe
- 750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.655 lei
- Datorii
- 424 lei
- Capitaluri
- 18.641 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 15.203 lei
- Venituri totale
- 15.203 lei
- Cheltuieli totale
- 12.088 lei
- Profit brut
- 3.115 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.659 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.556 lei
- Active circulante
- 1.499 lei
- Stocuri
- 18 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.481 lei
- Datorii
- 289 lei
- Capitaluri
- 2.859 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului