CROPS PRODUCTION & CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Caracal, înmatriculată la 2 august 2021.
Identitate
- Denumire legală
- CROPS PRODUCTION & CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 44676986
- Nr. înmatriculare
- J28/786/2021
- EUID
- ROONRC.J28/786/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 august 2021
Sediu social
- Adresă
- RĂSĂRITULUI, nr. 1, bl. B17, sc. 1, et. 4, ap. 10, Municipiul Caracal, Olt
- Localitate
- Municipiul Caracal, Olt
- Cod poștal
- 235200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.08.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PRICOIU VIOREL-PETRONIL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 6 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7499, județul Olt. Locul 4.261 din 8.210 în tot județul, și locul 3.007 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 37%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 201.898 lei | 220 lei | 1 | 216.857 lei | 41.816 lei | 190.156 lei |
| 2024 | 318.022 lei | 133.764 lei | 1 | 337.966 lei | 39.442 lei | 301.047 lei |
| 2023 | 148.469 lei | 19.668 lei | 1 | 299.178 lei | 47.698 lei | 259.675 lei |
| 2022 | 436.567 lei | 235.972 lei | 1 | 293.334 lei | 59.743 lei | 240.008 lei |
| 2021 | 5.000 lei | 3.836 lei | — | 8.336 lei | 4.300 lei | 4.036 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 201.898 lei
- Venituri totale
- 278.675 lei
- Cheltuieli totale
- 278.396 lei
- Profit brut
- 279 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 220 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 56.821 lei
- Active circulante
- 160.036 lei
- Stocuri
- 95.801 lei
- Creanțe
- 30.014 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.221 lei
- Datorii
- 41.816 lei
- Capitaluri
- 190.156 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 318.022 lei
- Venituri totale
- 391.885 lei
- Cheltuieli totale
- 253.680 lei
- Profit brut
- 138.205 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 133.764 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 112.772 lei
- Active circulante
- 225.194 lei
- Stocuri
- 79.773 lei
- Creanțe
- 47.211 lei
- Casa și conturi la bănci
- 98.210 lei
- Datorii
- 39.442 lei
- Capitaluri
- 301.047 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.469 lei
- Venituri totale
- 215.012 lei
- Cheltuieli totale
- 194.082 lei
- Profit brut
- 20.930 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.668 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 172.972 lei
- Active circulante
- 126.206 lei
- Stocuri
- 74.122 lei
- Creanțe
- 20.926 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.158 lei
- Datorii
- 47.698 lei
- Capitaluri
- 259.675 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 436.567 lei
- Venituri totale
- 459.092 lei
- Cheltuieli totale
- 215.816 lei
- Profit brut
- 243.276 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 235.972 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 233.172 lei
- Active circulante
- 60.162 lei
- Stocuri
- 4.000 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 56.162 lei
- Datorii
- 59.743 lei
- Capitaluri
- 240.008 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.000 lei
- Venituri totale
- 5.000 lei
- Cheltuieli totale
- 1.014 lei
- Profit brut
- 3.986 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.836 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.336 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.336 lei
- Datorii
- 4.300 lei
- Capitaluri
- 4.036 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase (CAEN Rev.2)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului