CROITORIA TEA ȘI DARIA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Reșița, înmatriculată la 27 mai 2008.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- CROITORIA TEA ȘI DARIA SRL
- CUI
- 23957555
- Nr. înmatriculare
- J11/442/2008
- EUID
- ROONRC.J11/442/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 mai 2008
Sediu social
- Adresă
- CILNIC,STR. BISTRA, nr. 5, Municipiul Reșița, Caraș-Severin
- Localitate
- Municipiul Reșița, Caraș-Severin
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- IONASCU IOAN — administrator
- IONASCU LILIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -744 lei | 1 | 234.778 lei | 19.558 lei | 215.220 lei |
| 2023 | 351.495 lei | -154.794 lei | 5 | 235.522 lei | 19.558 lei | 215.964 lei |
| 2022 | 374.041 lei | 103.941 lei | 3 | 393.563 lei | 22.805 lei | 370.758 lei |
| 2020 | 250.943 lei | 32.250 lei | 5 | 268.521 lei | 52.789 lei | 207.732 lei |
| 2019 | 283.873 lei | -36.261 lei | 5 | 222.697 lei | 39.214 lei | 175.483 lei |
| 2017 | 276.238 lei | 110.790 lei | 3 | 214.271 lei | 16.164 lei | 190.107 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1 lei
- Cheltuieli totale
- 745 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 744 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 744 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 234.778 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 216.870 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.908 lei
- Datorii
- 19.558 lei
- Capitaluri
- 215.220 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 351.495 lei
- Venituri totale
- 327.538 lei
- Cheltuieli totale
- 478.812 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 151.274 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 154.794 lei
- Active imobilizate
- 740 lei
- Active circulante
- 234.782 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 216.870 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.912 lei
- Datorii
- 19.558 lei
- Capitaluri
- 215.964 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 374.041 lei
- Venituri totale
- 398.447 lei
- Cheltuieli totale
- 290.765 lei
- Profit brut
- 107.682 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 103.941 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.627 lei
- Active circulante
- 391.936 lei
- Stocuri
- 69.143 lei
- Creanțe
- 109.757 lei
- Casa și conturi la bănci
- 213.036 lei
- Datorii
- 22.805 lei
- Capitaluri
- 370.758 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 250.943 lei
- Venituri totale
- 251.173 lei
- Cheltuieli totale
- 216.411 lei
- Profit brut
- 34.762 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.250 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.402 lei
- Active circulante
- 265.119 lei
- Stocuri
- 80.503 lei
- Creanțe
- 78.292 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.324 lei
- Datorii
- 52.789 lei
- Capitaluri
- 207.732 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 283.873 lei
- Venituri totale
- 283.949 lei
- Cheltuieli totale
- 317.370 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.421 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.261 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 222.697 lei
- Stocuri
- 39.208 lei
- Creanțe
- 50.854 lei
- Casa și conturi la bănci
- 132.635 lei
- Datorii
- 39.214 lei
- Capitaluri
- 175.483 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 276.238 lei
- Venituri totale
- 287.504 lei
- Cheltuieli totale
- 173.939 lei
- Profit brut
- 113.565 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 110.790 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 214.271 lei
- Stocuri
- 79.758 lei
- Creanțe
- 46.910 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87.603 lei
- Datorii
- 16.164 lei
- Capitaluri
- 190.107 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Contracte publice
- 40 de cumpărături directe, de la 23 de autorități contractante (2021–2023) · valoare însumată de cel mult 1,2 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- COMUNA SOCODORo atribuire · cel mult 154 mii lei
- ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST BALADELE DELTEI4 atribuiri · cel mult 118 mii lei
- COMUNA GAVOJDIA2 atribuiri · cel mult 98 mii lei
- Comuna Remetea Mareo atribuire · cel mult 91 mii lei
- COMUNA TARNOVA (PRIMARIA LOCALITATII TARNOVA)2 atribuiri · cel mult 89 mii lei
- Comuna Ghiroda4 atribuiri · cel mult 87 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Costume populare
17.000 lei · COMUNA GAVOJDIA · CPV 18420000-9 Accesorii vestimentare (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă
DOTARI EVENIMENTE CULTURALE – COSTUME POPULARE
49.500 lei · Comuna Berzovia (Consiliul Local al Primariei Comunei Berzovia) · CPV 18420000-9 Accesorii vestimentare (Rev.2)
- Cumpărare directă
DOTARI EVENIMENTE CULTURALE – COSTUME POPULARE
25.704 lei · Comuna Rusca Montana (Primaria Rusca Montana) · CPV 18420000-9 Accesorii vestimentare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Costume populare pentru Caminul Cultural Socodor
154.050 lei · COMUNA SOCODOR · CPV 18420000-9 Accesorii vestimentare (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă
Costume popular femei +barbati
40.300 lei · COMUNA GHILAD · CPV 18420000-9 Accesorii vestimentare (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Caraș-Severin →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 22 februarie 2021 și 11 august 2023. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 1411 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele (CAEN Rev.2)
- 1412 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.2)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1414 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 1420 · Fabricarea articolelor din blană (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2008
- Înmatriculare la registrul comerțului