CRISTIAN IRIMIE CONSTRUCT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Blaj, înmatriculată la 25 februarie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- CRISTIAN IRIMIE CONSTRUCT SRL
- CUI
- 32840626
- Nr. înmatriculare
- J1/131/2014
- EUID
- ROONRC.J1/131/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 februarie 2014
Sediu social
- Adresă
- POET ANDREI MUREȘANU, bl. 2, ap. 23, Municipiul Blaj, Alba
- Localitate
- Municipiul Blaj, Alba
- Cod poștal
- 515400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.02.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IRIMIE CRISTIAN FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Alba.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 36.025 lei | 0 lei | 36.025 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 36.025 lei | 0 lei | 36.025 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 36.025 lei | 0 lei | 36.025 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 36.025 lei | 0 lei | 36.025 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | 36.025 lei | 0 lei | 36.025 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 36.025 lei | 0 lei | 36.025 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 36.025 lei | 0 lei | 36.025 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 36.025 lei | 0 lei | 36.025 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 36.025 lei | 0 lei | 36.025 lei |
| 2016 | 5.900 lei | 5.723 lei | — | 36.025 lei | 0 lei | 36.025 lei |
| 2015 | 47.753 lei | 35.081 lei | 1 | 34.430 lei | 4.128 lei | 30.302 lei |
| 2014 | 0 lei | -4.979 lei | 1 | 744 lei | 5.523 lei | -4.779 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 534 lei
- Active circulante
- 35.491 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35.491 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 36.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 534 lei
- Active circulante
- 35.491 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35.491 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 36.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 534 lei
- Active circulante
- 35.491 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35.491 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 36.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 534 lei
- Active circulante
- 35.491 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35.491 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 36.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 534 lei
- Active circulante
- 35.491 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35.491 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 36.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 534 lei
- Active circulante
- 35.491 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35.491 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 36.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 534 lei
- Active circulante
- 35.491 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35.491 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 36.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 534 lei
- Active circulante
- 35.491 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35.491 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 36.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 534 lei
- Active circulante
- 35.491 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35.491 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 36.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.900 lei
- Venituri totale
- 5.900 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 5.900 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.723 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 534 lei
- Active circulante
- 35.491 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35.491 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 36.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.753 lei
- Venituri totale
- 47.753 lei
- Cheltuieli totale
- 11.240 lei
- Profit brut
- 36.513 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.081 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 534 lei
- Active circulante
- 33.896 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 33.896 lei
- Datorii
- 4.128 lei
- Capitaluri
- 30.302 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.979 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.979 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.979 lei
- Active imobilizate
- 534 lei
- Active circulante
- 210 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 210 lei
- Datorii
- 5.523 lei
- Capitaluri
- -4.779 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului