CRISTALL DESIGN CONSTRUCT FACADE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Odaia Turcului, Comuna Mătăsaru, înmatriculată la 9 martie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- CRISTALL DESIGN CONSTRUCT FACADE SRL
- CUI
- 36706083
- Nr. înmatriculare
- J15/263/2018
- EUID
- ROONRC.J15/263/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 martie 2018
Sediu social
- Adresă
- nr. 37, Sat Odaia Turcului, Comuna Mătăsaru, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Odaia Turcului, Comuna Mătăsaru, Dâmbovița
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 08.03.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Obligații fiscale restante (ANAF)
Compania figurează în lista publicată de ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la data de 30 iunie 2026, cu un total de 106.725 lei.
- Obligații principale
- 67.877 lei
- Accesorii (dobânzi și penalități)
- 38.848 lei
- Din care contestate
- 0 lei
Defalcare pe bugete
| Buget | Principale | Accesorii | Contestate |
|---|---|---|---|
| Bugetul de stat | 54.720 lei | 29.481 lei | — |
| Bugetul asigurărilor sociale de stat | 13.151 lei | 9.276 lei | — |
| Bugetul asigurărilor pentru șomaj | — | — | — |
| Fondul național unic de asigurări sociale de sănătate | 6 lei | 91 lei | — |
Lista ANAF cuprinde doar obligațiile restante peste pragurile legale (art. 162 din Codul de procedură fiscală), așa cum erau înregistrate la data de 30 iunie 2026 și neachitate până la publicare. Între timp sumele pot fi achitate, eșalonate sau contestate.
Clasamentul restanțelor fiscale din Dâmbovița →
Sursa: ANAF, lista obligațiilor fiscale restante la 30 iunie 2026, preluată la 2 sept.
Reprezentanți
- CIOBANU GEORGE-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Dâmbovița; ultimul an depus este 2018.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 341.022 lei | 226.756 lei | 2 | 274.808 lei | 15.644 lei | 259.164 lei |
| 2017 | 199.588 lei | 23.032 lei | 0 | 50.874 lei | 20.306 lei | 32.407 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 341.022 lei
- Venituri totale
- 341.022 lei
- Cheltuieli totale
- 110.855 lei
- Profit brut
- 230.167 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 226.756 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 274.808 lei
- Stocuri
- 10.829 lei
- Creanțe
- 54.260 lei
- Casa și conturi la bănci
- 209.719 lei
- Datorii
- 15.644 lei
- Capitaluri
- 259.164 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 199.588 lei
- Venituri totale
- 197.674 lei
- Cheltuieli totale
- 173.622 lei
- Profit brut
- 24.052 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.032 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.436 lei
- Active circulante
- 43.438 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 23.618 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.820 lei
- Datorii
- 20.306 lei
- Capitaluri
- 32.407 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 1621 · Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn (CAEN Rev.2)
- 1622 · Fabricarea parchetului asamblat în panouri (CAEN Rev.2)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2223 · Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2311 · Fabricarea sticlei plate (CAEN Rev.2)
- 2312 · Prelucrarea și fasonarea sticlei plate (CAEN Rev.2)
- 2433 · Producția de profile obținute la rece (CAEN Rev.2)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.2)
- 3311 · Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 3317 · Repararea și întreținerea altor echipamente de transport n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 25 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017