CRISTACAMP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ghelari, Comuna Ghelari, înmatriculată la 26 iulie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CRISTACAMP S.R.L.
- CUI
- 41450690
- Nr. înmatriculare
- J20/1206/2019
- EUID
- ROONRC.J20/1206/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 iulie 2019
Sediu social
- Adresă
- VALEA CASELOR, nr. 19, Sat Ghelari, Comuna Ghelari, Hunedoara
- Localitate
- Sat Ghelari, Comuna Ghelari, Hunedoara
- Cod poștal
- 337240
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.07.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŢENŢ CRISTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Hunedoara.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 74.854 lei | 14.419 lei | -11.720 lei |
| 2024 | — | -141 lei | — | 74.854 lei | 14.419 lei | -11.720 lei |
| 2023 | — | -1.067 lei | — | 74.995 lei | 14.419 lei | -11.579 lei |
| 2022 | — | -2.082 lei | — | 74.980 lei | 15.418 lei | -12.594 lei |
| 2021 | — | -1.978 lei | 1 | 74.812 lei | 13.168 lei | -10.512 lei |
| 2020 | — | -7.110 lei | 1 | 75.019 lei | 11.398 lei | -8.535 lei |
| 2019 | — | -1.566 lei | 1 | 100.470 lei | 5.772 lei | -1.366 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 74.625 lei
- Active circulante
- 229 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 229 lei
- Datorii
- 14.419 lei
- Capitaluri
- -11.720 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 141 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 141 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 141 lei
- Active imobilizate
- 74.625 lei
- Active circulante
- 229 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 229 lei
- Datorii
- 14.419 lei
- Capitaluri
- -11.720 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.067 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.067 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.067 lei
- Active imobilizate
- 74.625 lei
- Active circulante
- 370 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 370 lei
- Datorii
- 14.419 lei
- Capitaluri
- -11.579 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.082 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.082 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.082 lei
- Active imobilizate
- 74.625 lei
- Active circulante
- 355 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 355 lei
- Datorii
- 15.418 lei
- Capitaluri
- -12.594 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.978 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.978 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.978 lei
- Active imobilizate
- 74.625 lei
- Active circulante
- 187 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 187 lei
- Datorii
- 13.168 lei
- Capitaluri
- -10.512 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 23.908 lei
- Cheltuieli totale
- 31.018 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.110 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.110 lei
- Active imobilizate
- 74.625 lei
- Active circulante
- 394 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 394 lei
- Datorii
- 11.398 lei
- Capitaluri
- -8.535 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 15.494 lei
- Cheltuieli totale
- 17.060 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.566 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.566 lei
- Active imobilizate
- 4.443 lei
- Active circulante
- 96.027 lei
- Stocuri
- 12.392 lei
- Creanțe
- 195 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.440 lei
- Datorii
- 5.772 lei
- Capitaluri
- -1.366 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 9321 · Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului