CRIȘANA EUROTRANS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 5 octombrie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- CRIȘANA EUROTRANS SRL
- CUI
- 30751662
- Nr. înmatriculare
- J5/1727/2012
- EUID
- ROONRC.J5/1727/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 octombrie 2012
Sediu social
- Adresă
- DOINA, nr. 2, bl. PB45, et. 4, ap. 19, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
- Cod poștal
- 410335
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 16 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.10.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HORGE FLAVIU VALENTIN — administrator
- SILAGHI FLORIN ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.055 din 1.828 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Bihor, peste 42% dintre firmele clasei. Locul 8.224 din 22.588 în tot județul, și locul 8.783 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 8%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 417.381 lei | 46.010 lei | 1 | 164.624 lei | 69.016 lei | 95.608 lei |
| 2024 | 385.092 lei | 24.891 lei | 1 | 166.396 lei | 116.798 lei | 49.598 lei |
| 2023 | 293.434 lei | -41.664 lei | 1 | 181.886 lei | 157.178 lei | 24.708 lei |
| 2022 | 402.360 lei | -6.902 lei | 1 | 233.880 lei | 167.508 lei | 66.372 lei |
| 2021 | 616.179 lei | -1.084 lei | 2 | 276.647 lei | 203.373 lei | 73.274 lei |
| 2020 | 344.595 lei | 40.566 lei | 1 | 285.434 lei | 211.076 lei | 74.358 lei |
| 2019 | 440.828 lei | 47.170 lei | 1 | 207.432 lei | 173.640 lei | 33.792 lei |
| 2018 | 121.754 lei | -10.293 lei | 1 | 65.096 lei | 78.474 lei | -13.378 lei |
| 2017 | 168.273 lei | 4.419 lei | 1 | 33.278 lei | 36.363 lei | -3.085 lei |
| 2016 | 195.111 lei | 27.548 lei | 2 | 59.674 lei | 67.179 lei | -7.505 lei |
| 2015 | 152.540 lei | 4.685 lei | 2 | 53.523 lei | 88.588 lei | -35.053 lei |
| 2014 | 110.520 lei | -28.824 lei | 1 | 56.366 lei | 96.606 lei | -39.738 lei |
| 2013 | 132.900 lei | -9.590 lei | 1 | 58.350 lei | 69.569 lei | -10.914 lei |
| 2012 | 14.936 lei | -435 lei | 1 | 48.702 lei | 48.937 lei | -235 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 417.381 lei
- Venituri totale
- 442.068 lei
- Cheltuieli totale
- 388.816 lei
- Profit brut
- 53.252 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.010 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 164.624 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 130.809 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.815 lei
- Datorii
- 69.016 lei
- Capitaluri
- 95.608 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 385.092 lei
- Venituri totale
- 403.549 lei
- Cheltuieli totale
- 369.544 lei
- Profit brut
- 34.005 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.891 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 166.396 lei
- Stocuri
- 3.513 lei
- Creanțe
- 139.746 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.137 lei
- Datorii
- 116.798 lei
- Capitaluri
- 49.598 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 293.434 lei
- Venituri totale
- 347.148 lei
- Cheltuieli totale
- 386.323 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 39.175 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 41.664 lei
- Active imobilizate
- 24.570 lei
- Active circulante
- 157.316 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 95.443 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.873 lei
- Datorii
- 157.178 lei
- Capitaluri
- 24.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 402.360 lei
- Venituri totale
- 463.034 lei
- Cheltuieli totale
- 466.836 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.802 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.902 lei
- Active imobilizate
- 63.328 lei
- Active circulante
- 170.552 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 72.045 lei
- Casa și conturi la bănci
- 98.507 lei
- Datorii
- 167.508 lei
- Capitaluri
- 66.372 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 616.179 lei
- Venituri totale
- 626.069 lei
- Cheltuieli totale
- 622.938 lei
- Profit brut
- 3.131 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.084 lei
- Active imobilizate
- 114.413 lei
- Active circulante
- 162.234 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 95.960 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.274 lei
- Datorii
- 203.373 lei
- Capitaluri
- 73.274 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 344.595 lei
- Venituri totale
- 357.606 lei
- Cheltuieli totale
- 314.483 lei
- Profit brut
- 43.123 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.566 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 167.243 lei
- Active circulante
- 118.191 lei
- Stocuri
- 89 lei
- Creanțe
- 105.532 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.570 lei
- Datorii
- 211.076 lei
- Capitaluri
- 74.358 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 440.828 lei
- Venituri totale
- 441.918 lei
- Cheltuieli totale
- 391.036 lei
- Profit brut
- 50.882 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.170 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 97.958 lei
- Active circulante
- 109.474 lei
- Stocuri
- 551 lei
- Creanțe
- 88.056 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.867 lei
- Datorii
- 173.640 lei
- Capitaluri
- 33.792 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.754 lei
- Venituri totale
- 126.608 lei
- Cheltuieli totale
- 135.636 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.028 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.293 lei
- Active imobilizate
- 31.153 lei
- Active circulante
- 33.943 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.094 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.849 lei
- Datorii
- 78.474 lei
- Capitaluri
- -13.378 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.273 lei
- Venituri totale
- 168.631 lei
- Cheltuieli totale
- 162.527 lei
- Profit brut
- 6.104 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.419 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.836 lei
- Active circulante
- 23.442 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.484 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.958 lei
- Datorii
- 36.363 lei
- Capitaluri
- -3.085 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 195.111 lei
- Venituri totale
- 195.450 lei
- Cheltuieli totale
- 163.995 lei
- Profit brut
- 31.455 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.548 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.088 lei
- Active circulante
- 41.586 lei
- Stocuri
- 7.834 lei
- Creanțe
- 17.725 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.027 lei
- Datorii
- 67.179 lei
- Capitaluri
- -7.505 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 152.540 lei
- Venituri totale
- 152.788 lei
- Cheltuieli totale
- 143.525 lei
- Profit brut
- 9.263 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.685 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.339 lei
- Active circulante
- 27.184 lei
- Stocuri
- 7.359 lei
- Creanțe
- 14.935 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.890 lei
- Datorii
- 88.588 lei
- Capitaluri
- -35.053 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 110.520 lei
- Venituri totale
- 110.996 lei
- Cheltuieli totale
- 136.497 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.501 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.824 lei
- Active imobilizate
- 32.528 lei
- Active circulante
- 23.838 lei
- Stocuri
- 9.731 lei
- Creanțe
- 6.925 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.182 lei
- Datorii
- 96.606 lei
- Capitaluri
- -39.738 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 132.900 lei
- Venituri totale
- 132.724 lei
- Cheltuieli totale
- 138.482 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.758 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.590 lei
- Active imobilizate
- 16.333 lei
- Active circulante
- 42.017 lei
- Stocuri
- 5.825 lei
- Creanțe
- 32.857 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.335 lei
- Datorii
- 69.569 lei
- Capitaluri
- -10.914 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.936 lei
- Venituri totale
- 15.138 lei
- Cheltuieli totale
- 15.573 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 435 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 435 lei
- Active imobilizate
- 20.000 lei
- Active circulante
- 28.702 lei
- Stocuri
- 23 lei
- Creanțe
- 12.549 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.130 lei
- Datorii
- 48.937 lei
- Capitaluri
- -235 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (2)
2012
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului