CRIȘAN SS CMF S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 16 septembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CRIȘAN SS CMF S.R.L.
- CUI
- 41646000
- Nr. înmatriculare
- J12/3610/2019
- EUID
- ROONRC.J12/3610/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 septembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- IZLAZULUI, nr. 18, sc. 8, et. 7, ap. 249, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400655
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.09.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CRIȘAN ANDREI HORAȚIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 683 din 799 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Cluj, peste 15% dintre firmele clasei. Locul 33.176 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 77%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53.135 lei | -21.853 lei | 1 | 98.959 lei | 6.762 lei | 89.124 lei |
| 2024 | 228.418 lei | 110.387 lei | 1 | 125.595 lei | 10.295 lei | 110.977 lei |
| 2023 | 342.098 lei | 81.350 lei | 1 | 155.884 lei | 38.496 lei | 111.815 lei |
| 2022 | 456.486 lei | 310.225 lei | 1 | 352.322 lei | 35.034 lei | 310.465 lei |
| 2021 | 215.285 lei | 59.317 lei | — | 74.908 lei | 3.051 lei | 63.784 lei |
| 2020 | 48.875 lei | -7.769 lei | — | 25.896 lei | 12.105 lei | 4.468 lei |
| 2019 | 16.605 lei | 12.037 lei | — | 12.670 lei | 433 lei | 12.237 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.135 lei
- Venituri totale
- 56.077 lei
- Cheltuieli totale
- 76.501 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.424 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.853 lei
- Active imobilizate
- 50.124 lei
- Active circulante
- 48.835 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.253 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.582 lei
- Datorii
- 6.762 lei
- Capitaluri
- 89.124 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 228.418 lei
- Venituri totale
- 229.669 lei
- Cheltuieli totale
- 112.538 lei
- Profit brut
- 117.131 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 110.387 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 60.135 lei
- Active circulante
- 65.460 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.658 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.802 lei
- Datorii
- 10.295 lei
- Capitaluri
- 110.977 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 342.098 lei
- Venituri totale
- 343.388 lei
- Cheltuieli totale
- 259.119 lei
- Profit brut
- 84.269 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.350 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.426 lei
- Active circulante
- 145.458 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 24.199 lei
- Casa și conturi la bănci
- 121.259 lei
- Datorii
- 38.496 lei
- Capitaluri
- 111.815 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 456.486 lei
- Venituri totale
- 457.736 lei
- Cheltuieli totale
- 135.606 lei
- Profit brut
- 322.130 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 310.225 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.504 lei
- Active circulante
- 338.818 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 322.608 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.210 lei
- Datorii
- 35.034 lei
- Capitaluri
- 310.465 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 215.285 lei
- Venituri totale
- 216.536 lei
- Cheltuieli totale
- 150.862 lei
- Profit brut
- 65.674 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.317 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.585 lei
- Active circulante
- 62.323 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.544 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.779 lei
- Datorii
- 3.051 lei
- Capitaluri
- 63.784 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.875 lei
- Venituri totale
- 50.052 lei
- Cheltuieli totale
- 56.377 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.325 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.769 lei
- Active imobilizate
- 14.597 lei
- Active circulante
- 11.299 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.385 lei
- Casa și conturi la bănci
- 914 lei
- Datorii
- 12.105 lei
- Capitaluri
- 4.468 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.605 lei
- Venituri totale
- 16.605 lei
- Cheltuieli totale
- 4.070 lei
- Profit brut
- 12.535 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.037 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.037 lei
- Active circulante
- 6.633 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.755 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.878 lei
- Datorii
- 433 lei
- Capitaluri
- 12.237 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului