CRIS ANOTHER ONE SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 24 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CRIS ANOTHER ONE SERVICE S.R.L.
- CUI
- 41812323
- Nr. înmatriculare
- J40/14407/2019
- EUID
- ROONRC.J40/14407/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- ILIE OPREA, nr. 7, spatiul 1, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 41054
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.10.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IONIŢĂ CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 788 din 1.024 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, municipiul București, peste 23% dintre firmele clasei. Locul 93.768 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 64%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 98.426 lei | -42.110 lei | — | 76.698 lei | 162.756 lei | -86.058 lei |
| 2024 | 276.956 lei | 179 lei | 1 | 101.082 lei | 145.030 lei | -43.948 lei |
| 2023 | 294.247 lei | -11.335 lei | 1 | 97.785 lei | 141.913 lei | -44.128 lei |
| 2022 | 295.658 lei | -20.976 lei | 1 | 124.942 lei | 157.734 lei | -32.792 lei |
| 2021 | 277.052 lei | 37.766 lei | 1 | 203.301 lei | 215.118 lei | -11.817 lei |
| 2020 | 47.404 lei | -35.032 lei | 0 | 162.057 lei | 211.640 lei | -49.583 lei |
| 2019 | — | -14.751 lei | — | 15.296 lei | 29.847 lei | -14.551 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.426 lei
- Venituri totale
- 100.772 lei
- Cheltuieli totale
- 141.182 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40.410 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 42.110 lei
- Active imobilizate
- 24.447 lei
- Active circulante
- 52.251 lei
- Stocuri
- 21.257 lei
- Creanțe
- 3.327 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.667 lei
- Datorii
- 162.756 lei
- Capitaluri
- -86.058 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 276.956 lei
- Venituri totale
- 277.517 lei
- Cheltuieli totale
- 274.563 lei
- Profit brut
- 2.954 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 179 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 31.452 lei
- Active circulante
- 69.630 lei
- Stocuri
- 22.535 lei
- Creanțe
- 1.571 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.524 lei
- Datorii
- 145.030 lei
- Capitaluri
- -43.948 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 294.247 lei
- Venituri totale
- 294.462 lei
- Cheltuieli totale
- 302.849 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.387 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.335 lei
- Active imobilizate
- 39.673 lei
- Active circulante
- 58.112 lei
- Stocuri
- 43.571 lei
- Creanțe
- 10.820 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.721 lei
- Datorii
- 141.913 lei
- Capitaluri
- -44.128 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 295.658 lei
- Venituri totale
- 297.624 lei
- Cheltuieli totale
- 313.914 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.290 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.976 lei
- Active imobilizate
- 27.912 lei
- Active circulante
- 97.030 lei
- Stocuri
- 93.301 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.729 lei
- Datorii
- 157.734 lei
- Capitaluri
- -32.792 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 277.052 lei
- Venituri totale
- 281.181 lei
- Cheltuieli totale
- 237.032 lei
- Profit brut
- 44.149 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.766 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.843 lei
- Active circulante
- 169.458 lei
- Stocuri
- 155.732 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 13.726 lei
- Datorii
- 215.118 lei
- Capitaluri
- -11.817 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.404 lei
- Venituri totale
- 47.523 lei
- Cheltuieli totale
- 81.066 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.543 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.032 lei
- Active imobilizate
- 24.683 lei
- Active circulante
- 137.374 lei
- Stocuri
- 136.754 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 620 lei
- Datorii
- 211.640 lei
- Capitaluri
- -49.583 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 14.751 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.751 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.751 lei
- Active imobilizate
- 3.651 lei
- Active circulante
- 11.645 lei
- Stocuri
- 11.121 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 524 lei
- Datorii
- 29.847 lei
- Capitaluri
- -14.551 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului