CRIDAN CLEAN SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Turda, înmatriculată la 1 august 2017.
Identitate
- Denumire legală
- CRIDAN CLEAN SRL
- CUI
- 38051311
- Nr. înmatriculare
- J2017005183124
- EUID
- ROONRC.J2017005183124
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 august 2017
Sediu social
- Adresă
- VIȘINULUI, nr. 11, Municipiul Turda, Cluj
- Localitate
- Municipiul Turda, Cluj
- Cod poștal
- 401170
Contact
- Telefon
- 0745 187 544
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 2 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.08.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ȚOP ADRIANA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 136 din 283 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8121, județul Cluj, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 22.209 din 42.438 în tot județul, și locul 8.414 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 64%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 194.072 lei | 24.749 lei | 2 | 89.557 lei | 107.465 lei | -17.599 lei |
| 2024 | 118.510 lei | -44.012 lei | 2 | 104.619 lei | 157.562 lei | -42.348 lei |
| 2023 | 112.270 lei | 8.545 lei | 1 | 70.243 lei | 82.329 lei | 1.664 lei |
| 2022 | 65.710 lei | 1.082 lei | — | 6.284 lei | 13.166 lei | -6.882 lei |
| 2021 | 28.975 lei | -3.919 lei | — | 15.117 lei | 249 lei | 14.868 lei |
| 2020 | 24.265 lei | -4.284 lei | — | 18.909 lei | 122 lei | 18.787 lei |
| 2019 | 35.915 lei | 10.610 lei | — | 23.453 lei | 382 lei | 23.071 lei |
| 2018 | 24.325 lei | 10.301 lei | — | 12.661 lei | 200 lei | 12.461 lei |
| 2017 | 8.720 lei | 1.960 lei | — | 2.371 lei | 211 lei | 2.160 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 194.072 lei
- Venituri totale
- 194.072 lei
- Cheltuieli totale
- 167.417 lei
- Profit brut
- 26.655 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.749 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 41.459 lei
- Active circulante
- 48.098 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.848 lei
- Datorii
- 107.465 lei
- Capitaluri
- -17.599 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 118.510 lei
- Venituri totale
- 118.510 lei
- Cheltuieli totale
- 161.335 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 42.825 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.012 lei
- Active imobilizate
- 49.171 lei
- Active circulante
- 55.448 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.848 lei
- Datorii
- 157.562 lei
- Capitaluri
- -42.348 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 112.270 lei
- Venituri totale
- 112.270 lei
- Cheltuieli totale
- 102.677 lei
- Profit brut
- 9.593 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.545 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 50.015 lei
- Active circulante
- 20.228 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.428 lei
- Datorii
- 82.329 lei
- Capitaluri
- 1.664 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 9529 · Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9601 · Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului