CRIANIS SUPERMARKET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Scutelnici, Comuna Scutelnici, înmatriculată la 19 iunie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- CRIANIS SUPERMARKET S.R.L.
- CUI
- 39506241
- Nr. înmatriculare
- J10/619/2018
- EUID
- ROONRC.J10/619/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 iunie 2018
Sediu social
- Adresă
- BISERICII, nr. 67, Sat Scutelnici, Comuna Scutelnici, Buzău
- Localitate
- Sat Scutelnici, Comuna Scutelnici, Buzău
- Cod poștal
- 127575
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.06.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MILITARU TATIANA — administrator
- MILITARU VASILE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Buzău; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 153.238 lei | 17.769 lei | — | 206.886 lei | 14.474 lei | 192.412 lei |
| 2023 | 173.343 lei | 27.850 lei | — | 205.851 lei | 31.208 lei | 174.643 lei |
| 2022 | 192.126 lei | 37.276 lei | — | 216.044 lei | 69.251 lei | 146.793 lei |
| 2020 | 230.076 lei | 19.494 lei | — | 131.747 lei | 46.453 lei | 85.294 lei |
| 2019 | 298.300 lei | 50.339 lei | — | 125.252 lei | 59.452 lei | 65.800 lei |
| 2018 | 85.206 lei | 15.261 lei | — | 78.244 lei | 62.783 lei | 15.461 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 153.238 lei
- Venituri totale
- 153.238 lei
- Cheltuieli totale
- 132.085 lei
- Profit brut
- 21.153 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.769 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 206.886 lei
- Stocuri
- 204.839 lei
- Creanțe
- 1.186 lei
- Casa și conturi la bănci
- 861 lei
- Datorii
- 14.474 lei
- Capitaluri
- 192.412 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 173.343 lei
- Venituri totale
- 173.343 lei
- Cheltuieli totale
- 140.188 lei
- Profit brut
- 33.155 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.850 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 205.851 lei
- Stocuri
- 200.980 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.871 lei
- Datorii
- 31.208 lei
- Capitaluri
- 174.643 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 192.126 lei
- Venituri totale
- 192.126 lei
- Cheltuieli totale
- 149.086 lei
- Profit brut
- 43.040 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.276 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 216.044 lei
- Stocuri
- 216.008 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 36 lei
- Datorii
- 69.251 lei
- Capitaluri
- 146.793 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 230.076 lei
- Venituri totale
- 230.076 lei
- Cheltuieli totale
- 203.680 lei
- Profit brut
- 26.396 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.494 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 131.747 lei
- Stocuri
- 131.166 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 581 lei
- Datorii
- 46.453 lei
- Capitaluri
- 85.294 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.300 lei
- Venituri totale
- 298.300 lei
- Cheltuieli totale
- 239.012 lei
- Profit brut
- 59.288 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.339 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 200 lei
- Active circulante
- 125.052 lei
- Stocuri
- 123.585 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.467 lei
- Datorii
- 59.452 lei
- Capitaluri
- 65.800 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 85.206 lei
- Venituri totale
- 85.206 lei
- Cheltuieli totale
- 67.389 lei
- Profit brut
- 17.817 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.261 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 78.244 lei
- Stocuri
- 74.289 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.955 lei
- Datorii
- 62.783 lei
- Capitaluri
- 15.461 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului