CREL ELCRIS CURIER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Deva, înmatriculată la 27 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CREL ELCRIS CURIER S.R.L.
- CUI
- 41321245
- Nr. înmatriculare
- J2019001090208
- EUID
- ROONRC.J2019001090208
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- LIVEZILOR, nr. 9, Municipiul Deva, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Deva, Hunedoara
- Cod poștal
- 330154
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPA-NOJA CRISTIAN-CORNELIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 31 din 43 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5320, județul Hunedoara, peste 30% dintre firmele clasei. Locul 6.851 din 10.481 în tot județul, și locul 3.772 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 88.535 lei | 20.342 lei | 1 | 19.451 lei | 21.651 lei | -3.252 lei |
| 2024 | 66.348 lei | -10.974 lei | 1 | 13.579 lei | 22.290 lei | -10.734 lei |
| 2023 | 76.581 lei | 17.066 lei | 1 | 21.705 lei | 4.399 lei | 17.306 lei |
| 2022 | 76.254 lei | 28.592 lei | 1 | 45.642 lei | 4.322 lei | 28.832 lei |
| 2021 | 65.605 lei | 8.443 lei | 1 | 13.428 lei | 4.745 lei | 8.683 lei |
| 2020 | 66.983 lei | 16.972 lei | 1 | 19.754 lei | 2.542 lei | 17.212 lei |
| 2019 | 30.464 lei | 7.175 lei | 1 | 10.061 lei | 2.686 lei | 7.375 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.535 lei
- Venituri totale
- 89.506 lei
- Cheltuieli totale
- 68.764 lei
- Profit brut
- 20.742 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.342 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.052 lei
- Active circulante
- 18.399 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.826 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.573 lei
- Datorii
- 21.651 lei
- Capitaluri
- -3.252 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.348 lei
- Venituri totale
- 67.238 lei
- Cheltuieli totale
- 77.640 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.402 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.974 lei
- Active imobilizate
- 2.023 lei
- Active circulante
- 11.556 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.884 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.672 lei
- Datorii
- 22.290 lei
- Capitaluri
- -10.734 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.581 lei
- Venituri totale
- 89.069 lei
- Cheltuieli totale
- 71.253 lei
- Profit brut
- 17.816 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.066 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.705 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.525 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.180 lei
- Datorii
- 4.399 lei
- Capitaluri
- 17.306 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.254 lei
- Venituri totale
- 94.935 lei
- Cheltuieli totale
- 65.554 lei
- Profit brut
- 29.381 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.592 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 45.642 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 37.262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.380 lei
- Datorii
- 4.322 lei
- Capitaluri
- 28.832 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.605 lei
- Venituri totale
- 66.929 lei
- Cheltuieli totale
- 57.830 lei
- Profit brut
- 9.099 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.443 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.428 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.123 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.305 lei
- Datorii
- 4.745 lei
- Capitaluri
- 8.683 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.983 lei
- Venituri totale
- 66.983 lei
- Cheltuieli totale
- 49.390 lei
- Profit brut
- 17.593 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.972 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.754 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.042 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.712 lei
- Datorii
- 2.542 lei
- Capitaluri
- 17.212 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.464 lei
- Venituri totale
- 30.464 lei
- Cheltuieli totale
- 22.984 lei
- Profit brut
- 7.480 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.175 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 67 lei
- Active circulante
- 9.994 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.293 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.701 lei
- Datorii
- 2.686 lei
- Capitaluri
- 7.375 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului