CREDIT VERDE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Fundeni, Comuna Dobroești, înmatriculată la 3 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CREDIT VERDE S.R.L.
- CUI
- 27878314
- Nr. înmatriculare
- J23/7/2019
- EUID
- ROONRC.J23/7/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- CIREȘULUI, nr. 28-28A, bl. CORP C2, ap. 3, Sat Fundeni, Comuna Dobroești, Ilfov
- Localitate
- Sat Fundeni, Comuna Dobroești, Ilfov
- Cod poștal
- 77086
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 15 ian)
- Inactiv fiscal
- da (din 11 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 28.12.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- TANCĂU BOGDANA ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2017.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 134.286 lei | 28.291 lei | 1 | 111.308 lei | 13.293 lei | 98.015 lei |
| 2016 | 68.710 lei | -149.666 lei | 1 | 127.942 lei | 58.219 lei | 69.723 lei |
| 2015 | 172.500 lei | 65.585 lei | 1 | 253.622 lei | 34.233 lei | 219.389 lei |
| 2014 | 117.360 lei | 26.725 lei | 1 | 292.874 lei | 139.070 lei | 153.804 lei |
| 2013 | 178.763 lei | 48.313 lei | 1 | 298.187 lei | 171.109 lei | 127.078 lei |
| 2012 | 196.986 lei | 60.018 lei | 1 | 352.909 lei | 274.143 lei | 78.766 lei |
| 2011 | 253.001 lei | 18.548 lei | 1 | 294.432 lei | 275.684 lei | 18.748 lei |
Toți indicatorii
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.286 lei
- Venituri totale
- 150.651 lei
- Cheltuieli totale
- 120.853 lei
- Profit brut
- 29.798 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.291 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 111.308 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 90.478 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.830 lei
- Datorii
- 13.293 lei
- Capitaluri
- 98.015 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.710 lei
- Venituri totale
- 81.954 lei
- Cheltuieli totale
- 229.981 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 148.027 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 149.666 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 127.942 lei
- Stocuri
- 16.190 lei
- Creanțe
- 109.110 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.642 lei
- Datorii
- 58.219 lei
- Capitaluri
- 69.723 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 172.500 lei
- Venituri totale
- 192.310 lei
- Cheltuieli totale
- 120.956 lei
- Profit brut
- 71.354 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.585 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 253.622 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 244.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.137 lei
- Datorii
- 34.233 lei
- Capitaluri
- 219.389 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 117.360 lei
- Venituri totale
- 136.070 lei
- Cheltuieli totale
- 105.263 lei
- Profit brut
- 30.807 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.725 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.695 lei
- Active circulante
- 291.179 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 285.390 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.789 lei
- Datorii
- 139.070 lei
- Capitaluri
- 153.804 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 178.763 lei
- Venituri totale
- 198.291 lei
- Cheltuieli totale
- 144.029 lei
- Profit brut
- 54.262 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.313 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.239 lei
- Active circulante
- 290.948 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 285.794 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.154 lei
- Datorii
- 171.109 lei
- Capitaluri
- 127.078 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 196.986 lei
- Venituri totale
- 217.910 lei
- Cheltuieli totale
- 151.356 lei
- Profit brut
- 66.554 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.018 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.002 lei
- Active circulante
- 339.907 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 336.531 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.376 lei
- Datorii
- 274.143 lei
- Capitaluri
- 78.766 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 253.001 lei
- Venituri totale
- 261.742 lei
- Cheltuieli totale
- 239.660 lei
- Profit brut
- 22.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.548 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.763 lei
- Active circulante
- 275.669 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 267.369 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.300 lei
- Datorii
- 275.684 lei
- Capitaluri
- 18.748 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 6492 · Alte activități de creditare (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2020
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului
2018
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Înregistrare în scopuri de TVA
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011