CRB GRUP COMPLET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, înmatriculată la 27 iulie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- CRB GRUP COMPLET S.R.L.
- CUI
- 39679994
- Nr. înmatriculare
- J2018001997225
- EUID
- ROONRC.J2018001997225
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iulie 2018
Sediu social
- Adresă
- vol 7, fila 026, Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, Iași
- Localitate
- Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, Iași
- Cod poștal
- 705311
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.07.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CURBĂT IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 172 din 194 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9531, județul Iași, peste 12% dintre firmele clasei. Locul 22.398 din 25.162 în tot județul, și locul 8.574 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 82%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.215 lei | -48.662 lei | 1 | 79.712 lei | 148.975 lei | -69.263 lei |
| 2024 | 57.890 lei | -29.463 lei | 1 | 107.393 lei | 127.996 lei | -20.603 lei |
| 2023 | 278.282 lei | 87.891 lei | 4 | 200.346 lei | 112.215 lei | 88.131 lei |
| 2022 | 299.829 lei | 120.046 lei | 4 | 139.693 lei | 83.020 lei | 56.673 lei |
| 2021 | 50.300 lei | 6.426 lei | 2 | 973 lei | 64.346 lei | -63.373 lei |
| 2020 | 83.955 lei | -75.084 lei | 3 | 4.327 lei | 74.125 lei | -69.798 lei |
| 2019 | 51.850 lei | 1.161 lei | 0 | 14.842 lei | 9.556 lei | 5.286 lei |
| 2018 | 13.191 lei | 3.925 lei | — | 8.521 lei | 4.396 lei | 4.125 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.215 lei
- Venituri totale
- 10.215 lei
- Cheltuieli totale
- 58.775 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 48.560 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.662 lei
- Active imobilizate
- 8.025 lei
- Active circulante
- 71.687 lei
- Stocuri
- 984 lei
- Creanțe
- 63.030 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.673 lei
- Datorii
- 148.975 lei
- Capitaluri
- -69.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.890 lei
- Venituri totale
- 57.892 lei
- Cheltuieli totale
- 86.776 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.884 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.463 lei
- Active imobilizate
- 9.346 lei
- Active circulante
- 98.047 lei
- Stocuri
- 653 lei
- Creanțe
- 63.047 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.347 lei
- Datorii
- 127.996 lei
- Capitaluri
- -20.603 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 278.282 lei
- Venituri totale
- 332.282 lei
- Cheltuieli totale
- 241.608 lei
- Profit brut
- 90.674 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 87.891 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.668 lei
- Active circulante
- 189.678 lei
- Stocuri
- 16.756 lei
- Creanțe
- 151.885 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.037 lei
- Datorii
- 112.215 lei
- Capitaluri
- 88.131 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.829 lei
- Venituri totale
- 335.829 lei
- Cheltuieli totale
- 213.645 lei
- Profit brut
- 122.184 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 120.046 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.961 lei
- Active circulante
- 136.732 lei
- Stocuri
- 21.062 lei
- Creanțe
- 85.250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.420 lei
- Datorii
- 83.020 lei
- Capitaluri
- 56.673 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.300 lei
- Venituri totale
- 95.300 lei
- Cheltuieli totale
- 88.421 lei
- Profit brut
- 6.879 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.426 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 973 lei
- Stocuri
- 868 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 105 lei
- Datorii
- 64.346 lei
- Capitaluri
- -63.373 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.955 lei
- Venituri totale
- 84.974 lei
- Cheltuieli totale
- 159.111 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 74.137 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 75.084 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.327 lei
- Stocuri
- 3.009 lei
- Creanțe
- 773 lei
- Casa și conturi la bănci
- 545 lei
- Datorii
- 74.125 lei
- Capitaluri
- -69.798 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.850 lei
- Venituri totale
- 51.850 lei
- Cheltuieli totale
- 49.133 lei
- Profit brut
- 2.717 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.161 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.842 lei
- Stocuri
- 12.232 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.610 lei
- Datorii
- 9.556 lei
- Capitaluri
- 5.286 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.191 lei
- Venituri totale
- 13.191 lei
- Cheltuieli totale
- 8.870 lei
- Profit brut
- 4.321 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.925 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.521 lei
- Stocuri
- 6.765 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.756 lei
- Datorii
- 4.396 lei
- Capitaluri
- 4.125 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului