CRAD HAUSTECHNIK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 20 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CRAD HAUSTECHNIK S.R.L.
- CUI
- 46166045
- Nr. înmatriculare
- J2022002252359
- EUID
- ROONRC.J2022002252359
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF, bl. B10, et. 2, ap. 8, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300117
Contact
- Telefon
- 0756 135 825
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 27 aprilie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DOBRA LEONARD-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 17 din 32 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4643, județul Timiș, peste 50% dintre firmele clasei. Locul 11.164 din 31.408 în tot județul, și locul 23.027 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 391.896 lei | 46.169 lei | 0 | 47.152 lei | -1.220 lei | 48.372 lei |
| 2024 | 394.883 lei | 48.823 lei | 0 | 63.817 lei | 7.170 lei | 56.647 lei |
| 2023 | 551.301 lei | 66.702 lei | 0 | 69.194 lei | -3.847 lei | 73.041 lei |
| 2022 | 93.098 lei | 6.139 lei | 0 | 16.155 lei | 9.816 lei | 6.339 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 391.896 lei
- Venituri totale
- 429.645 lei
- Cheltuieli totale
- 374.477 lei
- Profit brut
- 55.168 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.169 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47.152 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- -104 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.256 lei
- Datorii
- -1.220 lei
- Capitaluri
- 48.372 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 394.883 lei
- Venituri totale
- 435.101 lei
- Cheltuieli totale
- 376.978 lei
- Profit brut
- 58.123 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.823 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 63.817 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.260 lei
- Datorii
- 7.170 lei
- Capitaluri
- 56.647 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 551.301 lei
- Venituri totale
- 600.928 lei
- Cheltuieli totale
- 521.521 lei
- Profit brut
- 79.407 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.702 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 69.194 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- -135 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69.329 lei
- Datorii
- -3.847 lei
- Capitaluri
- 73.041 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului