CPQ WIDE SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 20 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CPQ WIDE SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 47050285
- Nr. înmatriculare
- J2022020990404
- EUID
- ROONRC.J2022020990404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- BUCLEI, nr. 37, PARTER, CAMERA 1, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 14643
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CLONŢEA ANDREEA-DOINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 118 din 316 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6290, municipiul București, peste 63% dintre firmele clasei. Locul 39.303 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 599.954 lei | 518.249 lei | 1 | 544.614 lei | 26.121 lei | 518.889 lei |
| 2024 | 594.883 lei | 495.564 lei | 1 | 540.604 lei | 44.938 lei | 496.004 lei |
| 2023 | 523.858 lei | 456.903 lei | 1 | 485.867 lei | 31.537 lei | 454.330 lei |
| 2022 | — | -2.773 lei | 1 | 2.752 lei | 5.325 lei | -2.573 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 599.954 lei
- Venituri totale
- 605.775 lei
- Cheltuieli totale
- 72.227 lei
- Profit brut
- 533.548 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 518.249 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 544.614 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 427.460 lei
- Casa și conturi la bănci
- 117.154 lei
- Datorii
- 26.121 lei
- Capitaluri
- 518.889 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 594.883 lei
- Venituri totale
- 595.168 lei
- Cheltuieli totale
- 84.434 lei
- Profit brut
- 510.734 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 495.564 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 540.604 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 407.991 lei
- Casa și conturi la bănci
- 132.613 lei
- Datorii
- 44.938 lei
- Capitaluri
- 496.004 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 523.858 lei
- Venituri totale
- 529.732 lei
- Cheltuieli totale
- 68.271 lei
- Profit brut
- 461.461 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 456.903 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.237 lei
- Active circulante
- 484.630 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 441.745 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.885 lei
- Datorii
- 31.537 lei
- Capitaluri
- 454.330 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.773 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.773 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.773 lei
- Active imobilizate
- 2.587 lei
- Active circulante
- 165 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 165 lei
- Datorii
- 5.325 lei
- Capitaluri
- -2.573 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului