COVINC GEORDIANA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpina, înmatriculată la 22 decembrie 1998.
Identitate
- Denumire legală
- COVINC GEORDIANA SRL
- CUI
- 11315462
- Nr. înmatriculare
- J29/1389/1998
- EUID
- ROONRC.J29/1389/1998
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 decembrie 1998
Sediu social
- Adresă
- B-dul CAROL I - MAGAZINUL 29, bl. 23F, Municipiul Câmpina, Prahova
- Localitate
- Municipiul Câmpina, Prahova
- Cod poștal
- 2150
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- da (din 14 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.12.1998
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PAUN ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 27 din 34 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4751, județul Prahova, peste 24% dintre firmele clasei. Locul 17.148 din 21.767 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 27%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53.112 lei | -34.057 lei | — | 20.561 lei | 32.408 lei | -11.847 lei |
| 2024 | 72.587 lei | -3.406 lei | — | 58.938 lei | 36.728 lei | 22.210 lei |
| 2023 | 105.908 lei | -1.388 lei | — | 72.780 lei | 47.204 lei | 25.576 lei |
| 2022 | 105.347 lei | -1.211 lei | — | 89.359 lei | 62.395 lei | 26.964 lei |
| 2021 | 110.179 lei | -10.261 lei | — | 109.523 lei | 81.348 lei | 28.175 lei |
| 2020 | 107.565 lei | 2.081 lei | — | 148.394 lei | 109.958 lei | 38.436 lei |
| 2019 | 117.526 lei | 6.105 lei | — | 159.197 lei | 122.842 lei | 36.355 lei |
| 2018 | 157.429 lei | 2.981 lei | 1 | 156.205 lei | 125.954 lei | 30.251 lei |
| 2017 | 166.926 lei | 26 lei | 1 | 164.887 lei | 137.820 lei | 27.270 lei |
| 2016 | 143.682 lei | 1.844 lei | 1 | 166.048 lei | 139.007 lei | 27.244 lei |
| 2015 | 187.807 lei | 10.147 lei | 1 | 166.225 lei | 141.029 lei | 25.399 lei |
| 2014 | 135.025 lei | -6.504 lei | 1 | 184.077 lei | 169.028 lei | 15.252 lei |
| 2013 | 265.044 lei | 13.116 lei | 1 | 164.482 lei | 142.929 lei | 21.756 lei |
| 2012 | 162.290 lei | -517 lei | 1 | 214.386 lei | 205.949 lei | 8.640 lei |
| 2011 | 195.081 lei | -29.049 lei | 2 | 193.136 lei | 184.182 lei | 9.157 lei |
| 2010 | 848.142 lei | -9.336 lei | 4 | 213.583 lei | 175.580 lei | 38.206 lei |
| 2009 | 1.135.184 lei | 18.712 lei | 5 | 232.396 lei | 185.057 lei | 47.542 lei |
| 2008 | 1.314.762 lei | 12.522 lei | 7 | 178.606 lei | 137.600 lei | 41.209 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.112 lei
- Venituri totale
- 53.112 lei
- Cheltuieli totale
- 87.169 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.057 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.057 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.561 lei
- Stocuri
- 12.680 lei
- Creanțe
- 691 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.190 lei
- Datorii
- 32.408 lei
- Capitaluri
- -11.847 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.587 lei
- Venituri totale
- 72.587 lei
- Cheltuieli totale
- 75.993 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.406 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.406 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 58.938 lei
- Stocuri
- 57.444 lei
- Creanțe
- 510 lei
- Casa și conturi la bănci
- 984 lei
- Datorii
- 36.728 lei
- Capitaluri
- 22.210 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 105.908 lei
- Venituri totale
- 105.908 lei
- Cheltuieli totale
- 107.296 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.388 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.388 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 72.780 lei
- Stocuri
- 71.390 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.390 lei
- Datorii
- 47.204 lei
- Capitaluri
- 25.576 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Sunt afișate cele mai recente 14 din 23 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.