COTOR PARDOSELI EXIM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Drăgoteni, Comuna Remetea, înmatriculată la 9 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- COTOR PARDOSELI EXIM S.R.L.
- CUI
- 47149808
- Nr. înmatriculare
- J5/3391/2022
- EUID
- ROONRC.J5/3391/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- DRĂGOTENI, nr. 149A, Sat Drăgoteni, Comuna Remetea, Bihor
- Localitate
- Sat Drăgoteni, Comuna Remetea, Bihor
- Cod poștal
- 417411
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COTOR DACIAN-DORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 53 din 88 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4333, județul Bihor, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 14.714 din 22.588 în tot județul, și locul 8.783 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 46%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 124.640 lei | 92.140 lei | 1 | 128.607 lei | 36.227 lei | 92.380 lei |
| 2024 | 229.039 lei | 98.501 lei | 2 | 62.606 lei | 11.909 lei | 50.697 lei |
| 2023 | 295.833 lei | -48.044 lei | 5 | 2.861 lei | 50.665 lei | -47.804 lei |
| 2022 | 288.963 lei | 273.161 lei | 1 | 278.954 lei | 5.593 lei | 273.361 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 124.640 lei
- Venituri totale
- 124.640 lei
- Cheltuieli totale
- 14.324 lei
- Profit brut
- 110.316 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.140 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 128.607 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.710 lei
- Casa și conturi la bănci
- 125.897 lei
- Datorii
- 36.227 lei
- Capitaluri
- 92.380 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 229.039 lei
- Venituri totale
- 229.039 lei
- Cheltuieli totale
- 128.248 lei
- Profit brut
- 100.791 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 98.501 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62.606 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 62.606 lei
- Datorii
- 11.909 lei
- Capitaluri
- 50.697 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 295.833 lei
- Venituri totale
- 295.833 lei
- Cheltuieli totale
- 340.919 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45.086 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.044 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.861 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 361 lei
- Datorii
- 50.665 lei
- Capitaluri
- -47.804 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 288.963 lei
- Venituri totale
- 288.963 lei
- Cheltuieli totale
- 12.970 lei
- Profit brut
- 275.993 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 273.161 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 278.954 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 125.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 153.454 lei
- Datorii
- 5.593 lei
- Capitaluri
- 273.361 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului