COSTEI LG DIVERS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Cernavodă, Oraș Cernavodă, înmatriculată la 10 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- COSTEI LG DIVERS S.R.L.
- CUI
- 42891686
- Nr. înmatriculare
- J2020001974133
- EUID
- ROONRC.J2020001974133
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 august 2020
Sediu social
- Adresă
- LIVIU REBREANU, nr. 11, (camera 2), Loc. Cernavodă, Oraș Cernavodă, Constanța
- Localitate
- Loc. Cernavodă, Oraș Cernavodă, Constanța
- Cod poștal
- 905200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COSTEI GRIGORI — administrator
- COSTEI LUCICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.097 din 1.189 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Constanța, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 22.561 din 26.023 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 22%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.986 lei | -20.220 lei | — | 27.461 lei | 214 lei | 27.247 lei |
| 2024 | 30.782 lei | -16.686 lei | — | 47.963 lei | 495 lei | 47.468 lei |
| 2023 | 40.055 lei | -9.411 lei | 1 | 67.230 lei | 3.076 lei | 64.154 lei |
| 2022 | 85.973 lei | 29.835 lei | 1 | 78.771 lei | 5.206 lei | 73.565 lei |
| 2021 | 93.570 lei | 40.828 lei | 1 | 47.911 lei | 4.181 lei | 43.730 lei |
| 2020 | 17.844 lei | 2.702 lei | — | 7.847 lei | 4.945 lei | 2.902 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.986 lei
- Venituri totale
- 24.065 lei
- Cheltuieli totale
- 44.285 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.220 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.220 lei
- Active imobilizate
- 99 lei
- Active circulante
- 27.362 lei
- Stocuri
- 8.199 lei
- Creanțe
- 882 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.281 lei
- Datorii
- 214 lei
- Capitaluri
- 27.247 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.782 lei
- Venituri totale
- 30.856 lei
- Cheltuieli totale
- 47.542 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.686 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.686 lei
- Active imobilizate
- 1.939 lei
- Active circulante
- 46.024 lei
- Stocuri
- 3.522 lei
- Creanțe
- 349 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.153 lei
- Datorii
- 495 lei
- Capitaluri
- 47.468 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.055 lei
- Venituri totale
- 43.856 lei
- Cheltuieli totale
- 53.267 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.411 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.411 lei
- Active imobilizate
- 7.024 lei
- Active circulante
- 60.206 lei
- Stocuri
- 4.168 lei
- Creanțe
- 54 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.984 lei
- Datorii
- 3.076 lei
- Capitaluri
- 64.154 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 85.973 lei
- Venituri totale
- 109.349 lei
- Cheltuieli totale
- 78.750 lei
- Profit brut
- 30.599 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.835 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.110 lei
- Active circulante
- 66.661 lei
- Stocuri
- 3.807 lei
- Creanțe
- 112 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.742 lei
- Datorii
- 5.206 lei
- Capitaluri
- 73.565 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.570 lei
- Venituri totale
- 94.158 lei
- Cheltuieli totale
- 51.403 lei
- Profit brut
- 42.755 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.828 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.337 lei
- Active circulante
- 35.574 lei
- Stocuri
- 4.267 lei
- Creanțe
- 113 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.194 lei
- Datorii
- 4.181 lei
- Capitaluri
- 43.730 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.844 lei
- Venituri totale
- 17.905 lei
- Cheltuieli totale
- 15.064 lei
- Profit brut
- 2.841 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.702 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 407 lei
- Active circulante
- 7.440 lei
- Stocuri
- 363 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.077 lei
- Datorii
- 4.945 lei
- Capitaluri
- 2.902 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1032 · Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN Rev.3)
- 1039 · Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 1052 · Fabricarea înghețatei (CAEN Rev.3)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1082 · Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului