COSTAS GRUP SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cățelu, Comuna Glina, înmatriculată la 13 iunie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- COSTAS GRUP SRL
- CUI
- 16036299
- Nr. înmatriculare
- J23/1869/2008
- EUID
- ROONRC.J23/1869/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 iunie 2008
Sediu social
- Adresă
- Intr. UZINEI, nr. 15, Sat Cățelu, Comuna Glina, Ilfov
- Localitate
- Sat Cățelu, Comuna Glina, Ilfov
- Cod poștal
- 70000
Contact
- Telefon
- 021 345 1400
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- da (din 3 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.06.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MOGOŞ CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 lei | — | 86.409 lei | 181.123 lei | -94.714 lei |
| 2019 | 33.316 lei | -4.475 lei | 1 | 86.409 lei | 181.123 lei | -94.714 lei |
| 2018 | 209.566 lei | 2.017 lei | 1 | 91.050 lei | 181.289 lei | -90.239 lei |
| 2017 | 141.691 lei | -28.791 lei | 2 | 79.436 lei | 171.692 lei | -92.256 lei |
| 2016 | 204.499 lei | -11.980 lei | 3 | 105.678 lei | 169.142 lei | -63.464 lei |
| 2015 | 182.213 lei | -10.284 lei | 2 | 138.762 lei | 190.246 lei | -51.484 lei |
| 2014 | 141.497 lei | -16.968 lei | 2 | 125.840 lei | 166.686 lei | -40.846 lei |
| 2013 | 85.458 lei | -18.495 lei | 3 | 45.123 lei | 69.001 lei | -23.878 lei |
| 2012 | 94.088 lei | -11.861 lei | 3 | 34.022 lei | 38.995 lei | -4.973 lei |
| 2011 | 94.470 lei | -760 lei | 2 | 29.882 lei | 22.994 lei | 6.888 lei |
| 2010 | 129.210 lei | 6.055 lei | 2 | 24.807 lei | 17.159 lei | 7.648 lei |
| 2009 | 105.864 lei | 1.468 lei | 3 | 60.369 lei | 58.776 lei | 1.593 lei |
| 2008 | 106.263 lei | 1.749 lei | 3 | 47.253 lei | 47.128 lei | 125 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.586 lei
- Active circulante
- 84.823 lei
- Stocuri
- 75.076 lei
- Creanțe
- 7.143 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.604 lei
- Datorii
- 181.123 lei
- Capitaluri
- -94.714 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.316 lei
- Venituri totale
- 33.316 lei
- Cheltuieli totale
- 37.458 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.142 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.475 lei
- Active imobilizate
- 1.586 lei
- Active circulante
- 84.823 lei
- Stocuri
- 75.076 lei
- Creanțe
- 7.143 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.604 lei
- Datorii
- 181.123 lei
- Capitaluri
- -94.714 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 209.566 lei
- Venituri totale
- 209.566 lei
- Cheltuieli totale
- 205.452 lei
- Profit brut
- 4.114 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.017 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.794 lei
- Active circulante
- 89.256 lei
- Stocuri
- 78.638 lei
- Creanțe
- 7.196 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.422 lei
- Datorii
- 181.289 lei
- Capitaluri
- -90.239 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 13 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1083 · Prelucrarea ceaiului și cafelei (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
- Înregistrare în scopuri de TVA
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
Sunt afișate cele mai recente 14 din 17 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.