COSMYN BUILD & DESIGN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 3 mai 2012.
Identitate
- Denumire legală
- COSMYN BUILD & DESIGN S.R.L.
- CUI
- 30144679
- Nr. înmatriculare
- J40/5020/2012
- EUID
- ROONRC.J40/5020/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 mai 2012
Sediu social
- Adresă
- DORNEASCA, nr. 7(4), bl. P64, sc. 3, et. 7, ap. 94, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 51714
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.05.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CÎRNU NUŢICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.200 lei | — | 3.471 lei | 330.734 lei | -332.822 lei |
| 2024 | — | 34.117 lei | — | 3.313 lei | 329.376 lei | -331.622 lei |
| 2023 | — | -4.949 lei | — | 3.127 lei | 363.307 lei | -365.739 lei |
| 2022 | — | -6.616 lei | 1 | 3.260 lei | 358.491 lei | -360.790 lei |
| 2021 | 36.187 lei | -86.830 lei | 1 | 20.673 lei | 369.288 lei | -354.174 lei |
| 2020 | 153.330 lei | -41.571 lei | 3 | 59.102 lei | 320.887 lei | -267.344 lei |
| 2019 | 335.926 lei | 33.498 lei | 3 | 44.057 lei | 269.830 lei | -225.773 lei |
| 2018 | 307.431 lei | -24.419 lei | 3 | 29.946 lei | 289.217 lei | -259.271 lei |
| 2017 | 253.424 lei | -4.599 lei | 3 | 38.001 lei | 272.853 lei | -234.852 lei |
| 2016 | 256.270 lei | -12.067 lei | 3 | 40.222 lei | 270.475 lei | -230.253 lei |
| 2015 | 186.974 lei | -63.886 lei | 3 | 39.418 lei | 257.804 lei | -218.386 lei |
| 2014 | 171.567 lei | -70.641 lei | 3 | 43.357 lei | 197.857 lei | -154.500 lei |
| 2013 | 211.531 lei | -27.994 lei | 3 | 41.312 lei | 125.171 lei | -83.859 lei |
| 2012 | 124.505 lei | -56.065 lei | 3 | 40.180 lei | 96.045 lei | -55.865 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.200 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.200 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.200 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.471 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.457 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14 lei
- Datorii
- 330.734 lei
- Capitaluri
- -332.822 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- -34.117 lei
- Profit brut
- 34.117 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.117 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.313 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.299 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14 lei
- Datorii
- 329.376 lei
- Capitaluri
- -331.622 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.949 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.949 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.949 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.127 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.042 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85 lei
- Datorii
- 363.307 lei
- Capitaluri
- -365.739 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 14 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Sunt afișate cele mai recente 14 din 16 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.