COSMIN TOUR & ALE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 1 noiembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- COSMIN TOUR & ALE S.R.L.
- CUI
- 40091490
- Nr. înmatriculare
- J2018004937121
- EUID
- ROONRC.J2018004937121
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 noiembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- TINERETULUI, nr. 3, bl. H2, et. 2, ap. 10, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Cod poștal
- 407280
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.11.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TODOR CÂMPEAN ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 347 din 1.543 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Cluj, peste 78% dintre firmele clasei. Locul 5.951 din 42.640 în tot județul, și locul 8.446 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.460.497 lei | 69.582 lei | 2 | 153.034 lei | 74.230 lei | 78.804 lei |
| 2024 | 1.234.275 lei | -75.686 lei | 2 | 188.627 lei | 37.405 lei | 151.222 lei |
| 2023 | 1.625.326 lei | 362.192 lei | 1 | 440.622 lei | 77.837 lei | 362.908 lei |
| 2022 | 304.439 lei | 121.460 lei | 1 | 195.117 lei | 41.401 lei | 153.716 lei |
| 2021 | — | -305 lei | — | 102.256 lei | 0 lei | 102.256 lei |
| 2020 | 18.598 lei | 14.187 lei | — | 129.561 lei | 0 lei | 129.561 lei |
| 2019 | 206.260 lei | 117.196 lei | — | 115.375 lei | 0 lei | 115.375 lei |
| 2018 | 37.663 lei | -2.021 lei | — | 40.076 lei | 41.897 lei | -1.821 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.460.497 lei
- Venituri totale
- 1.463.690 lei
- Cheltuieli totale
- 1.358.026 lei
- Profit brut
- 105.664 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.582 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 98.023 lei
- Active circulante
- 55.011 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.414 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.597 lei
- Datorii
- 74.230 lei
- Capitaluri
- 78.804 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.234.275 lei
- Venituri totale
- 1.236.778 lei
- Cheltuieli totale
- 1.280.538 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.760 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 75.686 lei
- Active imobilizate
- 123.325 lei
- Active circulante
- 65.302 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.172 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.130 lei
- Datorii
- 37.405 lei
- Capitaluri
- 151.222 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.625.326 lei
- Venituri totale
- 1.625.328 lei
- Cheltuieli totale
- 1.247.207 lei
- Profit brut
- 378.121 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 362.192 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 147.689 lei
- Active circulante
- 292.933 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.183 lei
- Casa și conturi la bănci
- 291.750 lei
- Datorii
- 77.837 lei
- Capitaluri
- 362.908 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului