COSMETIZARI VOLANE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 13 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- COSMETIZARI VOLANE S.R.L.
- CUI
- 47624523
- Nr. înmatriculare
- J2023000635353
- EUID
- ROONRC.J2023000635353
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- ION ROMÂNU, nr. 3, CAMERA 1, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300538
Contact
- Telefon
- 0784 373 073
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 30 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 16 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.02.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BRÎNDAȘ SILVIU-DUMITRU — administrator
- CÎMPEANU BEATRIX-ZORANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 273 din 357 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Timiș, peste 24% dintre firmele clasei. Locul 23.955 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 37%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62.103 lei | -8.244 lei | — | 172.317 lei | 172.921 lei | 956 lei |
| 2024 | 98.414 lei | 2.011 lei | — | 195.095 lei | 188.210 lei | 9.200 lei |
| 2023 | 64.949 lei | 6.989 lei | — | 21.165 lei | 14.011 lei | 7.189 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.103 lei
- Venituri totale
- 77.206 lei
- Cheltuieli totale
- 85.450 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.244 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.244 lei
- Active imobilizate
- 140.705 lei
- Active circulante
- 31.612 lei
- Stocuri
- 23.048 lei
- Creanțe
- 6.367 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.197 lei
- Datorii
- 172.921 lei
- Capitaluri
- 956 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.414 lei
- Venituri totale
- 98.466 lei
- Cheltuieli totale
- 94.423 lei
- Profit brut
- 4.043 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.011 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 156.985 lei
- Active circulante
- 38.110 lei
- Stocuri
- 19.878 lei
- Creanțe
- 10.904 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.328 lei
- Datorii
- 188.210 lei
- Capitaluri
- 9.200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.949 lei
- Venituri totale
- 64.999 lei
- Cheltuieli totale
- 55.717 lei
- Profit brut
- 9.282 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.989 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.165 lei
- Stocuri
- 20.857 lei
- Creanțe
- 58 lei
- Casa și conturi la bănci
- 250 lei
- Datorii
- 14.011 lei
- Capitaluri
- 7.189 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului