COSIV PAVAJ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, înmatriculată la 9 iulie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- COSIV PAVAJ S.R.L.
- CUI
- 44567105
- Nr. înmatriculare
- J52/755/2021
- EUID
- ROONRC.J52/755/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 iulie 2021
Sediu social
- Adresă
- Principală, nr. 169, Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu
- Localitate
- Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu
- Cod poștal
- 87087
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.07.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VOICU ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 8 din 9 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2361, județul Giurgiu. Locul 5.825 din 6.518 în tot județul, și locul 2.319 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 67%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.500 lei | -138.271 lei | 1 | 206.187 lei | 55.588 lei | -195.831 lei |
| 2024 | 56.100 lei | 38.719 lei | 1 | 343.072 lei | 54.201 lei | -57.559 lei |
| 2023 | 242.550 lei | 85.744 lei | 1 | 331.704 lei | 104.331 lei | -15.128 lei |
| 2022 | 0 lei | -101.072 lei | — | 156.814 lei | 257.686 lei | -100.872 lei |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.500 lei
- Venituri totale
- 18.500 lei
- Cheltuieli totale
- 156.586 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 138.086 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 138.271 lei
- Active imobilizate
- 139.422 lei
- Active circulante
- 66.765 lei
- Stocuri
- 1.543 lei
- Creanțe
- 14.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.922 lei
- Datorii
- 55.588 lei
- Capitaluri
- -195.831 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.100 lei
- Venituri totale
- 56.100 lei
- Cheltuieli totale
- 16.823 lei
- Profit brut
- 39.277 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.719 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 162.942 lei
- Active circulante
- 180.130 lei
- Stocuri
- 1.363 lei
- Creanțe
- 118.229 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.538 lei
- Datorii
- 54.201 lei
- Capitaluri
- -57.559 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 242.550 lei
- Venituri totale
- 242.550 lei
- Cheltuieli totale
- 154.380 lei
- Profit brut
- 88.170 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.744 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 190.687 lei
- Active circulante
- 141.017 lei
- Stocuri
- 768 lei
- Creanțe
- 100.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.249 lei
- Datorii
- 104.331 lei
- Capitaluri
- -15.128 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 101.072 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 101.072 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 101.072 lei
- Active imobilizate
- 3.690 lei
- Active circulante
- 153.124 lei
- Stocuri
- 168 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 152.956 lei
- Datorii
- 257.686 lei
- Capitaluri
- -100.872 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 140 lei
- Active circulante
- 60 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 60 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1629 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului