CORTURI ȘI DECORAȚIUNI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Lăzărești, Comuna Schitu Golești, înmatriculată la 19 iulie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CORTURI ȘI DECORAȚIUNI S.R.L.
- CUI
- 41422100
- Nr. înmatriculare
- J2019001947030
- EUID
- ROONRC.J2019001947030
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 iulie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 123, Sat Lăzărești, Comuna Schitu Golești, Argeș
- Localitate
- Sat Lăzărești, Comuna Schitu Golești, Argeș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 2 oct)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.07.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FICA IULIAN-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 84 din 133 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, județul Argeș, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 15.854 din 20.151 în tot județul, și locul 7.620 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 54%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50.704 lei | 5.988 lei | 1 | 57.194 lei | 70.208 lei | -106.336 lei |
| 2024 | 32.850 lei | -21.525 lei | 1 | 37.140 lei | 56.142 lei | -112.324 lei |
| 2023 | 26.502 lei | 7.312 lei | 1 | 40.594 lei | 37.326 lei | -90.054 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.704 lei
- Venituri totale
- 50.704 lei
- Cheltuieli totale
- 43.353 lei
- Profit brut
- 7.351 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.988 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.312 lei
- Active circulante
- 47.882 lei
- Stocuri
- 8.901 lei
- Creanțe
- 14.870 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.111 lei
- Datorii
- 70.208 lei
- Capitaluri
- -106.336 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.850 lei
- Venituri totale
- 32.928 lei
- Cheltuieli totale
- 54.417 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.489 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.525 lei
- Active imobilizate
- 11.818 lei
- Active circulante
- 25.322 lei
- Stocuri
- 8.901 lei
- Creanțe
- 14.870 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.551 lei
- Datorii
- 56.142 lei
- Capitaluri
- -112.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.502 lei
- Venituri totale
- 31.159 lei
- Cheltuieli totale
- 22.460 lei
- Profit brut
- 8.699 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.312 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.323 lei
- Active circulante
- 26.271 lei
- Stocuri
- 8.901 lei
- Creanțe
- 14.870 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.500 lei
- Datorii
- 37.326 lei
- Capitaluri
- -90.054 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 8425 · Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora (CAEN Rev.3)
- 9311 · Activități ale bazelor sportive (CAEN Rev.3)
- 9312 · Activități ale cluburilor sportive (CAEN Rev.3)
- 9319 · Alte activități sportive n.c.a (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului