CORNEL QUALITY CONSTRUCT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Someșu Rece, Comuna Gilău, înmatriculată la 8 iulie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CORNEL QUALITY CONSTRUCT S.R.L.
- CUI
- 37871356
- Nr. înmatriculare
- J12/2788/2019
- EUID
- ROONRC.J12/2788/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 iulie 2019
Sediu social
- Adresă
- Eroilor, nr. 69, Sat Someșu Rece, Comuna Gilău, Cluj
- Localitate
- Sat Someșu Rece, Comuna Gilău, Cluj
- Cod poștal
- 407312
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 08.07.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- PETRIȘOR CORNEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 583 din 1.314 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Cluj, peste 56% dintre firmele clasei. Locul 19.706 din 42.640 în tot județul, și locul 8.446 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 86%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 246.732 lei | 13.900 lei | 2 | 45.968 lei | 79.067 lei | -33.099 lei |
| 2024 | 132.451 lei | -70.919 lei | 2 | 90.672 lei | 14.874 lei | 75.798 lei |
| 2023 | 171.391 lei | 23.680 lei | 2 | 169.068 lei | 21.351 lei | 147.717 lei |
| 2022 | 272.595 lei | 120.912 lei | 2 | 253.959 lei | 9.923 lei | 244.036 lei |
| 2021 | 126.675 lei | 29.489 lei | 2 | 128.222 lei | 5.097 lei | 123.125 lei |
| 2020 | 109.650 lei | 44.961 lei | 1 | 100.246 lei | 6.611 lei | 93.635 lei |
| 2019 | 29.910 lei | 16.888 lei | 1 | 51.958 lei | 3.284 lei | 48.674 lei |
| 2018 | 22.283 lei | 15.567 lei | — | 32.002 lei | 216 lei | 31.786 lei |
| 2017 | 17.342 lei | 16.019 lei | — | 16.432 lei | 213 lei | 16.219 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 246.732 lei
- Venituri totale
- 246.732 lei
- Cheltuieli totale
- 230.365 lei
- Profit brut
- 16.367 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.900 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.749 lei
- Active circulante
- 9.219 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.690 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.529 lei
- Datorii
- 79.067 lei
- Capitaluri
- -33.099 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 132.451 lei
- Venituri totale
- 132.451 lei
- Cheltuieli totale
- 202.045 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 69.594 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 70.919 lei
- Active imobilizate
- 52.548 lei
- Active circulante
- 38.124 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.705 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.419 lei
- Datorii
- 14.874 lei
- Capitaluri
- 75.798 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 171.391 lei
- Venituri totale
- 171.391 lei
- Cheltuieli totale
- 145.998 lei
- Profit brut
- 25.393 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.680 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 70.882 lei
- Active circulante
- 98.186 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.690 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94.496 lei
- Datorii
- 21.351 lei
- Capitaluri
- 147.717 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 272.595 lei
- Venituri totale
- 272.595 lei
- Cheltuieli totale
- 148.956 lei
- Profit brut
- 123.639 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 120.912 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.082 lei
- Active circulante
- 252.877 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.049 lei
- Casa și conturi la bănci
- 248.828 lei
- Datorii
- 9.923 lei
- Capitaluri
- 244.036 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.675 lei
- Venituri totale
- 126.675 lei
- Cheltuieli totale
- 95.919 lei
- Profit brut
- 30.756 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.489 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.845 lei
- Active circulante
- 126.377 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 121.777 lei
- Datorii
- 5.097 lei
- Capitaluri
- 123.125 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 109.650 lei
- Venituri totale
- 109.650 lei
- Cheltuieli totale
- 63.593 lei
- Profit brut
- 46.057 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.961 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.609 lei
- Active circulante
- 97.637 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 93.937 lei
- Datorii
- 6.611 lei
- Capitaluri
- 93.635 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.910 lei
- Venituri totale
- 29.910 lei
- Cheltuieli totale
- 12.476 lei
- Profit brut
- 17.434 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.888 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 51.958 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.558 lei
- Datorii
- 3.284 lei
- Capitaluri
- 48.674 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.283 lei
- Venituri totale
- 22.283 lei
- Cheltuieli totale
- 6.048 lei
- Profit brut
- 16.235 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.567 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10 lei
- Active circulante
- 31.992 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 31.992 lei
- Datorii
- 216 lei
- Capitaluri
- 31.786 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.342 lei
- Venituri totale
- 17.342 lei
- Cheltuieli totale
- 803 lei
- Profit brut
- 16.539 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.019 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.432 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.432 lei
- Datorii
- 213 lei
- Capitaluri
- 16.219 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017