CORIVLAD MILAȘ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Zalău, înmatriculată la 3 martie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- CORIVLAD MILAȘ S.R.L.
- CUI
- 42351643
- Nr. înmatriculare
- J2020000133319
- EUID
- ROONRC.J2020000133319
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 martie 2020
Sediu social
- Adresă
- CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, nr. 123, Municipiul Zalău, Sălaj
- Localitate
- Municipiul Zalău, Sălaj
- Cod poștal
- 450032
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.03.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MILAŞ IOAN-MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 51 din 87 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4100, județul Sălaj, peste 43% dintre firmele clasei. Locul 3.383 din 6.249 în tot județul, și locul 1.108 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 26%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 220.330 lei | 20.035 lei | 4 | 21.517 lei | 62.509 lei | -40.992 lei |
| 2024 | 297.058 lei | -34.711 lei | 4 | 5.157 lei | 66.184 lei | -61.027 lei |
| 2023 | 104.096 lei | -21.662 lei | 4 | 19.674 lei | 45.989 lei | -26.315 lei |
| 2022 | 114.000 lei | -5.854 lei | 4 | 19.768 lei | 24.421 lei | -4.653 lei |
| 2021 | 29.050 lei | -2.928 lei | 1 | 13.073 lei | 11.872 lei | 1.201 lei |
| 2020 | 39.380 lei | 3.929 lei | 1 | 9.381 lei | 5.252 lei | 4.129 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 220.330 lei
- Venituri totale
- 220.330 lei
- Cheltuieli totale
- 198.091 lei
- Profit brut
- 22.239 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.035 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.517 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 928 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.589 lei
- Datorii
- 62.509 lei
- Capitaluri
- -40.992 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.058 lei
- Venituri totale
- 299.308 lei
- Cheltuieli totale
- 331.048 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.740 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.711 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.157 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 928 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.229 lei
- Datorii
- 66.184 lei
- Capitaluri
- -61.027 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.096 lei
- Venituri totale
- 119.846 lei
- Cheltuieli totale
- 140.467 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.621 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.662 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.674 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.044 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.630 lei
- Datorii
- 45.989 lei
- Capitaluri
- -26.315 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.000 lei
- Venituri totale
- 120.750 lei
- Cheltuieli totale
- 125.464 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.714 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.854 lei
- Active imobilizate
- 367 lei
- Active circulante
- 19.401 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.294 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.107 lei
- Datorii
- 24.421 lei
- Capitaluri
- -4.653 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.050 lei
- Venituri totale
- 53.800 lei
- Cheltuieli totale
- 56.480 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.680 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.928 lei
- Active imobilizate
- 367 lei
- Active circulante
- 12.706 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.384 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.322 lei
- Datorii
- 11.872 lei
- Capitaluri
- 1.201 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.380 lei
- Venituri totale
- 49.056 lei
- Cheltuieli totale
- 44.733 lei
- Profit brut
- 4.323 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.929 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 367 lei
- Active circulante
- 9.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.341 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.673 lei
- Datorii
- 5.252 lei
- Capitaluri
- 4.129 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului